Ve Švédsku došlo k dalšímu brutálnímu hromadnému znásilnění, žena skončila v nemocnici, pachatelé unikají

Ve Švédsku došlo k dalšímu brutálnímu hromadnému znásilnění, žena skončila v nemocnici, pachatelé unikají

Tentokrát je velmi nápadné, jak zarytě policie mlčí byť jen o náznaku popisu pachatelů, kteří ženu velmi brutálně napadli a hromadně znásilnili. Podle toho, co uvádí různá média, byla žena při napadení a znásilňování v natolik špatném stavu, že si ani nepamatuje, kolik mužů ji přesně přepadlo a znásilnilo.

V noci 24. srpna byla v Halmstadu v jižním Hallandu velmi brutálně znásilněna žena několika muži. Inger Olssonová, vedoucí oddělení vyšetřování halmstadské policie pro zločiny říká, že v současné době nelze uvolnit žádné jasné popisy pachatelů, protože se čekají výsledky testů.

Tiskový mluvčí policie Thomas Fuxborg potvrdil, že policie v noci našla ženu, která byla brutálně znásilněna a vážně zraněna: „Žena, kterou si pachatelé vybrali zcela náhodou, byla schopná kontaktovat policii sama a my jsme ji okamžitě odvezli do nemocnice, kde byla okamžitě ošetřena,“ řekl Fuxborg.

Tolik tedy k případu, k němuž nejsou žádné další informace. Dokonce se ani oficiálně nepátrá po pachatelích na základě popisu znásilněné ženy, takže veřejnost ani nemůže pomáhat s dopadením tlupy násilníků. Nicméně, tento druh kriminálních činů je muslimská specialita, lze tedy předpokládat, že se jedná o Somálce, Iráčany nebo Afghánce, kteří ve Švédsku znásilňují asi nejčastěji. Ovšem v době, kdy chce švédská vláda přivézt do země tisíce dalších Afghánců se podobná „reklama“ vůbec nehodí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Švédsku došlo k dalšímu brutálnímu hromadnému znásilnění, žena skončila v nemocnici, pachatelé unikají

  1. To utajování exotických kriminálníků Švédskou vládou musí být dnes jasné i tomu nejhloupějšímu Švédovi, ovšem dělat s tím nic moc nebudou, a spousta si jich přeje podvolit se Al ahovi, takže se asi ve Švédsku nic nezmění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout