Fotbalista Manchesteru byl obviněn ze 4 znásilnění a jednoho sexuálního útoku

Fotbalista Manchesteru byl obviněn ze 4 znásilnění a jednoho sexuálního útoku

Nejeden případ jako je ten aktuální z Velké Británie, ukazuje, že jistá etnika mají k násilí poněkud blíž než jiná. U muslimských invazistů je velmi častou výmluvou systému, že jde o frustrované chudáky, kteří nemají šanci si najít v Evropě přítelkyni. Další výmluvou je ta, že tito muži nejsou na spoře oblečené ženy zvyklí. Jenže co když jde v prvé řadě o to násilí a ovládání? Co když zde v podstatě ani o nic jiného nejde?

Pro lépe situované muže přece nemůže být problém si zaplatit profesionálku. Proč by tedy znásilňovali? Jde tak skutečně jen o to násilí a pocit ovládání. U nás je poměrně čerstvý případ Feriho, který byl multikulturní ikonou českých sluníčkářů, ovšem zřejmě právě z tohoto důvodu je nyní patrná snaha případ zamést pod koberec.

Ve Velké Británii mají nyní podobný problém, neboť černý fotbalista Manchestru se podobně, jako zmíněný Feri, ve volném čase bavil znásilňováním dívek, přičemž jedna  z nich byla ještě nezletilá. Nakonec je nutno podotknout, že zatímco u nás může symbol všech multikulturalistů chodit po svobodě, manchesterský fotbalista byl vzat do vazby…

Prokuratura (CPS) pověřila policii, aby obvinila 27letého Benjamina Mendyho ze čtyř znásilnění a jednoho sexuálního napadení. Trestné činy se údajně odehrály v Cheshire mezi říjnem 2020 a srpnem 2021 a týkají se čtyř obětí starších 16 let.

Mendy z Withinlee Road v Prestbury byl vzat do vazby a v pátek 27. srpna 2021 předstoupí před trestní soud v Chesteru.

Cheshireská policie a  prokuratura uvedly, že trestní řízení proti Mendymu pokračuje a že má právo na spravedlivý proces. „Je nesmírně důležité, aby na internetu nebyly k dispozici žádné zprávy, připomínky ani informace, které by mohly tyto postupy jakýmkoli způsobem poškodit“, uvedla prokuratura.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Fotbalista Manchesteru byl obviněn ze 4 znásilnění a jednoho sexuálního útoku

  1. Trochu mimo témy: Niet pochýb o tom,že Cristiano Ronaldo /aj keď nie je moslim/ si doslova kúpil za nemalé peniaze deti, aby ich mohol … veď viete čo. S dospelými mužmi ani ženami pravdepodobne nikdy nič nemal. Samozrejme,že mu za jeho pedofíliu žiadna basa nehrozí. Pochybujem o tom,že ten Mendy dostane iný než podmienečný trest. Černosi patria medzi vyvolené menšiny…

  2. A není to rasistické, zatknout někoho z chráněných etnik ? Asi bude záležet i na tom, o jaké dívky šlo, kdyby to byl dle Anglánů póvl z ulice, asi by se nic nedělo, pokud by šlo o dívky z lépe situovaných rodin, pak snad bude potrestán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout