V turecké Ankaře zavraždil Syřan místního mladíka, městem zmítají nepokoje (videa)

V turecké Ankaře zavraždil Syřan místního mladíka, městem zmítají nepokoje (videa)

Pokud  zavraždí Syřan, Afghánec, Somálec, Tunisan či Iráčan Evropany, tak vidíme maximálně pietní průvody a politici do toho melou něco o psychicky nemocném chudáčkovi. Když se téhož dopustil syrský vetřelec v Turecku, nastala ihned obrovská vřava a nepokoje. Opět jde o pohled na to, jak to bude vypadat i v Evropě v momentě, kdy se budou jednotlivá území islamizovat a muslimové se budou bít o to, kdo ovládne dané území.

V tureckém hlavním městě Ankaře včera v noci vypukly demonstrace a nepokoje. Syrské obchody byly zničeny rozzlobeným davem, syrští a afghánští přistěhovalci byli údajně pronásledováni. Důvod: Syřan zabil tureckého mladíka nožem.

Podle tureckých médií napadl syrský migrant v Ankaře dva mladíky nožem tak brutálně, že jeden z nich, 18letý Emirhan Yalcin, zemřel na následky svých zranění. Druhý chlapec je údajně vážně zraněn v nemocnici. Zprávy se šířily jako požár po tureckém hlavním městě a vedly tisíce Turků do ulic ve čtvrti Altındağ. Několik syrských obchodů bylo zničeno a Syřané byli pronásledováni. Údajně byly zraněny i do nepokojů nezapojené ženy a děti.

Mnoho Turků již nechce migranty ze Středního východu ve své zemi. Místní média a opoziční aktivisté v minulosti opakovaně informovali o útocích na civilisty, a to navzdory „náboženským poutům“ mezi muslimy, z nichž většina pochází ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku, a Turky. Pro sekulární Turky jsou také „pátou kolonou“ prezidenta Erdogana na podporu islamizace. Většina se obává, že by se tento trend mohl u Afghánců zintenzivnit. Nálada ve městech, kde byl přijat obzvláště velký počet cizinců, se začíná výrazně zhoršovat.

Na videu výše zapálili Turci syrské zboží před obchodem.

Turecká vláda za Erdogana se brání tomu, aby se stala novou destinací milionů Syřanů a Afghánců, kteří nyní míří do Evropy. Prohlášení tureckého ministerstva zahraničí říká: „Turecko nepřijme další vlnu uprchlíků. Nejsme pohraniční stráž ani uprchlický tábor Evropy.“

Tato situace bude mít samozřejmě výrazný vliv i na pokračování invaze do Evropy. Turci už nebudou mít zájem si držet své muslimské soukmenovce v zemi (a to ani za výpalné) a je pravděpodobné, že budou hledat další možné cesty, jak je dostat dál do Evropy, kam většina těchto Syřanů, Afghánců či Iráčanů ve skutečnosti mířila…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “V turecké Ankaře zavraždil Syřan místního mladíka, městem zmítají nepokoje (videa)

  1. I když krnán káže, že mlslim nesmí zabít mlslima, tak kmenová nevraživost a války mezi nimi jsou běžné, i určitý druh rasismu, kdy se jednou cítí nadřazeni Osmané, jindy Arabové, či Peršané …. Tak nám je sem asi Erdgan zase šoupne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout