Britský pár pivovarníků daroval pašerácké promigrační neziskovce 60 tisíc liber (video)

Britský pár pivovarníků daroval pašerácké promigrační neziskovce 60 tisíc liber (video)

Podobných šílených sluníčkářů, kteří jsou ochotni zničit vlastní zemi cestou finanční podpory masové invaze muslimů, se najde poměrně hodně. Ovšem tento pár mne zaujal především tím, že se jedná o majitele pivovaru.

Pár se skutečně horlivě stará o to, aby byla jejich země rychleji islamizována a aby v ní bylo co nevidět zavedeno právo šaría a s ním i všechny doprovodné „čistky“, které nyní můžeme vidět například v Africe  (vyvražďování odpadlíků, homosexuálů, jinověrců a ateistů….).  Ostatně, mnohé z uvedeného se již v Británii do jisté míry děje.

Například braní sexuálních otrokyň je praxí, která je v zemi běžná již nejméně čtvrt století, přičemž sexuálními otrokyněmi tamních muslimů  se až do dnešních dnů stalo až milion bílých britských dívek. A jak se ukázalo, tento muslimský zvyk v zemi pokračuje i nadále.

Hodlá tak tento pár obohatit další miliony mladých děvčat od věku Ajšina (té bylo 6 let, když si ji Mohamed vzal a 9 let, když začal konzumovat manželství) o dětství v sexuálním otroctví?

Hodlají podpořit další útoky v jejich zemi, jako bylo již několik útoků v Londýně, velký útok v Manchesteru, útok v Readingu a mnohé další? Zdá se, že pár o podobné obohacení stojí, jinak by nedělal to, co dělá. A zřejmě toto obohacení přeje i svým spoluobčanům.

Na závěr nelze udělat nic jiného, než udělit tomuto páru  Darwinovu cenu. Neboť jedna z prvních věcí, kterou zavedou muslimové poté, kdy v zemi zavládne právo šaría, bude i přísný zákaz alkoholu. Je tedy více než pravděpodobné, že jejich pivovar bude coby sídlo neřesti vypálen a pár bude pro výstrahu popraven (nebo potomci páru, kteří případně živnost v době před chalífátem převezmou).

A nepomůže jim ani to, že nyní kolaborují s nepřítelem. Ten se totiž kolaborantů zřejmě zbaví jako prvních. Pokud kolaborovali už jednou, mohu to kdykoli udělat znovu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Britský pár pivovarníků daroval pašerácké promigrační neziskovce 60 tisíc liber (video)

  1. Ano, typický příklad kulturně zdegenerovaných Evropanů, sluníčkářů, jež uvěřili neomarxistické teorii, že všechen lid včetně mlslimů lze dobrým slovem převychovat v lid plný lásky a porozumění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout