V Rakousku došlo k dalšímu hromadnému znásilnění Afghánci, tentokrát je obětí 15letá dívka

V Rakousku je zřejmě nejvíc Afghánců v přepočtu na počet obyvatel.  Důvodem je samozřejmě dosažitelnost směrem z balkánské trasy, štědrý sociální systém, ale i dlouhodobá neschopnost deportovat dokonce i mnohonásobné recidivisty.  Benevolence, s jakou země zachází s afghánskými zločinci, se potvrdila i na případu další naivní Rakušanky, která dopadla o něco lépe než třináctiletá Leonie, protože hromadné znásilnění alespoň přežila. Co je na všem ovšem nejbizarnější je fakt, že jsou zločinci stále na svobodě.

Přitom scénář útoku byl totožný s tím, jak vše proběhlo i v případě Leonie, dívka byla jedním z Afghánců nalákána do bytu, kde byla zdrogována a hromadně znásilněna. Také v tomto případě pak považuji za spolupachatele nejen rodiče dívky, kteří zřejmě dceru dostatečně nepoučili, ale i celý systém, který před tím, jakým nebezpečím jsou ve skutečnosti Afghánci, dostatečně nevaruje.

Jen několik týdnů po bestiální vraždě Leonie (13) ve Vídni způsobily vážné sexuální útoky na mladou dívku spáchané několika Afghánci celonárodní zděšení. Tentokrát se místo činu nachází v Linci a některé detaily zločinu šokujícím způsobem připomínají zločin v rakouském hlavním městě.

15letá dívka doprovázela mladého Afghánce do jeho společného ubytování v Linci. Tam byla dívka zjevně zdrogovaná – jak se ukázalo, aby byla poddajná. Podle výpovědi dívky ji žadatel o azyl a dva jeho spolubydlící poté proti její vůli znásilnili.

Podezřelí jsou stále na svobodě. V neposlední řadě kvůli vlivu drogy si dívka na incident vzpomíná jen velmi matně. A podobně jako v případě Leonie, všichni tři Afghánci podezřelí ze zločinu popírají všechna obvinění. Nikdo z nich se ke znásilnění nechce přiznat. Státní zastupitelství v Linci odkazuje na policejní vyšetřování, které stále probíhá. Kvůli údajným rozporům zatím nedošlo k žádnému zatčení.

Znovu a znovu se v tomto provinčním hlavním městě páchají brutální sexuální útoky ze strany Afghánců. Jedním z obzvláště šokujících incidentů v roce 2018 bylo brutální znásilnění 18leté dívky Afgháncem za bílého dne na hlavním nádraží v Linci. Extrémně zrůdný byl i případ z loňského podzimu, kdy Afghánec (20) napadl nožem svou přítelkyni (17) a následně donutil vážně zraněnou ženu, aby tvrdila, že je za řezná a bodná zranění zodpovědná sama.

Zejména mladí žadatelé o azyl z Afghánistánu jsou pověstní tím, že nejsou ochotni se v Rakousku integrovat. Mnozí z nich páchají zločiny a Afghánci jsou ve statistikách domácí trestné činnosti masivně zastoupeni. Jak Wochenblick nedávno odhalil, je u nich devětkrát až desetkrát vyšší pravděpodobnost, že budou podezřelí z drogových a sexuálních deliktů. Ve všech kategoriích trestných činů měli Afghánci čtyřikrát vyšší pravděpodobnost, že budou zločinci, než je rakouský populační průměr.

K uvedenému už jen dodávám, že něco podobného hrozí také u nás. Nedávno vláda splnila EU nařízené kvóty dovozem 170 Afghánců, patřících k oněm 99% vyznavačů práva šaría (to je znát i podle toho, že těch pár žen, které ve skupině Afghánců přiletěly, bylo zahalených, i když to v Evropě není povinné). Po dalším sloučení rodin se nám v zemi časem vytvoří několikatisícová komunita, na niž se nabalí další Afghánci.  Tato komunita tak časem i u nás může začít podobně multikulturně obohacovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Rakousku došlo k dalšímu hromadnému znásilnění Afghánci, tentokrát je obětí 15letá dívka

  1. Pokud u nás “ tlumočníci” založej hnízdečko, tak jsme namydlení.
    Na začátku je jich pár desítek a za chvíli stovky a potom tisíce.
    ( Ne že by se tomu dalo zabránit. Ale aspoň to zpomalit, nejít tomu naproti, jako sebevrazi. )
    ?

    1. Pokud sem navezli celé rodiny, pak tady zřejmě zůstanou. A problém budou hlavně jejich dětičky (ostatně, takový Shehadeh, nedávno odsouzený za podporu terorismu, se v ČR narodil palestinskému otci). Zdá se, že po Afgháncích touží Hřib, v Praze má pro ně prý byty…

  2. A jak na potvoru jiní Rakušané demonstrujíc za přijímání Afgánců. Sluníčkáři škodí všude. Snad na ně vláda nedá (?) .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout