Italce se udělalo na ulici nevolno, Senegalec ji indisponovanou popadl, odvlekl a znásilnil

Může být něco zrůdnějšího, než využít nevolnosti oběti k jejímu útoku a zneužití? Ovšem v Africe je znásilňování oblíbená zábava, kterou nejeden Afričan rád praktikuje i v Evropě. A brát ohledy na zdravotní indispozici oběti je asi to poslední, co by se dalo očekávat…

Soudkyně Giulia Soldiniová potvrdila, že došlo k zatčení pachatele karabiniéry ze San Giovanni minulý týden. Afričan byl umístěn do předběžné vazby v Solliccianu, pro riziko útěku a pro násilnou povahu subjektu, který, pokud by byl volný, by mohl stále znásilňovat.

K incidentu došlo ve vesnici Valdarno. Nejprve se zdálo, že ženu násilník sledoval a přepadl na cestě domů, ale vše se odehrálo jinak. Skutečnost je ještě otřesnější: ženě se udělalo špatně a Afričan ji místo záchrany naložil na ramena a odtáhl domů, kde ji znásilnil.

Pak žena prosila o pomoc. Bleskové vyšetřování karabiniérů umožnilo rychle identifikovat násilníka. Obhajují ho dva právníci Lucio Curzi a Raffaello Falagiani, kteří požádali o alternativní opatření.

Senegalec už má na kontě trestní řízení za urážku a zranění veřejného činitele a na základě toho už byl považován za potenciálně nebezpečného. Přesto nebyl deportován a zůstával na svobodě.

Kdyby ho poslali zpátky do Senegalu kvůli prvnímu zločinu, tak by neznásilňoval. Ale za znásilnění mohou především ti, kdo  jeho a mnoho dalších dovezli do Itálie a kdo dovolili, aby se podobné existence v zemi usídlily…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Italce se udělalo na ulici nevolno, Senegalec ji indisponovanou popadl, odvlekl a znásilnil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout