Podle tajných služeb plánují džihádisté útočit v evropských očkovacích centrech

Podle tajných služeb plánují džihádisté útočit v evropských očkovacích centrech

Je logické, že džihádisté vyhledávají místa, kde se koncentruje větší počet lidí. A očkovací centra se v kontextu toho vlastně nabízí sama. V současné době je hromadných akcí stále méně a jsou různě omezovány, mnohdy se stává, že se na poslední chvíli zruší. Bylo tak celkem logické, že se v zájmu džihádistů objevila i očkovací centra, kam nyní nejspíš v souvislosti se třetí dávkou zamíří spousta již naočkovaných, ale i neočkovaných Evropanů, kteří podlehnou tlaku zaměstnavatele či okolí. Tito lidé tak budou po celé Evropě vystaveni nejen hrozbě vedlejších účinků, ale i teroristického útoku….

Útoky na očkovací centra by mohly zasáhnout velké davy. Hlavní hrozbou v celé Evropě jsou i nadále džihádistické skupiny.

Kde jsou vakcíny skladovány, je v mnoha zemích tajné – z dobrých důvodů, jak se nyní ukazuje. Švýcarská Federální zpravodajská služba (FIS) jako první evropská tajná služba nyní výslovně varovala před útoky džihádistů na očkovací centra, přepravy vakcín a výrobce vakcín: „Útoky na tyto cíle by zacílily na větší shromáždění lidí a zapůsobily by i intenzivní mediální pokrytí,“ uvedla FIS. Zatím však neexistují žádné konkrétní náznaky plánovaných útoků.

K tomu jen dodávám, že se naopak převzetím moci Talibánem a především dovozem zatím více než 100 tisíc džihádistů do Evropy, riziko výrazně zvyšuje. Jen čas ukáže, kolik bude mít tento „trójský kůň,“ jemuž se říká „tlumočníci a spolupracovníci“, na svědomí životů Evropanů. Ostatně, okupovali jsme jejich zemi, takže prvotní motivace by zde byla, tou další je pak samotný džihád a celková nenávist k bezvěrcům….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Podle tajných služeb plánují džihádisté útočit v evropských očkovacích centrech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout