Některé evropské země stěhují Afghánce do luxusních hotelů, zatímco o vlastní potřebné občany se nestarají

Některé evropské země stěhují Afghánce do luxusních hotelů, zatímco o vlastní potřebné občany se nestarají

Bližší košile než kabát neplatí pro většinu evropských zemí, které nejsou dlouhodobě schopny se řádně postarat o své vlastní potřebné občany, avšak Afghánce ubytovávají v luxusních hotelích. Ti mají samozřejmě i veškerý požadovaný servis podobně, jako je tomu ostatně i v případě mnoha dalších muslimských vetřelců, kteří obohacují Evropu.

Příkladem je třeba Francie, která se dlouhodobě není schopna starat o vlastní občany v nouzi, takže zatímco například matka s malými dětmi je nucena žít v půjčeném karavanu, invazisté z Afghánistánu jsou ubytováváni v luxusních hotelích. Tam mají samozřejmě zpravidla  k dispozici kompletní servis, včetně halal stravy  a vyhrazené místnosti coby modlitebny.

francouzská matka žije s malými dětmi v karavanu
Novotel Paris Sud Porte de Charenton, Charenton-le-Pont : -34% during the day - Dayuse.com
zatímco v tomto hotelu jsou ubytováni Afghánci

Nejinak je tomu v Itálii, kde žije 2 miliony rodin pod hranicí chudoby, aniž by měly šanci, že jim někdo pomůže. Dosud totiž dával stát přednost pomoci muslimským invazistům, většinou z Afriky. Nyní žije na různých místech Itálie v hotelovém ubytování či obecních bytech asi 80 tisíc přistěhovalců. Zatímco rodina Syřana Aliho dostane bez váhání byt, rodina Itala Marka je nucena žít v karavanu.

Přitom vláda dosud nebyla schopna pomoci ani lidem, kteří byli postiženi ničivým zemětřesením. Možná si ještě pamatujete na zemětřesení před pár lety, kdy bylo doslova srovnáno se zemí hned několik středoitalských obcí. 20 tisíc Italů z těch, kteří přišli o střechu nad hlavou,  stále žije v provizorním ubytování.

Ovšem Afghánci, to už je jiná. Ti jsou ubytováváni zásadně v čtyřhvězdičkových hotelích po celé Itálii.  A italská vláda plánuje takto ubytovat celkem asi 4 tisíce Afghánců. A dalších 80 tisíc afroislámských invazistů žije v bytech a hotelích, na něž nemají chudí Italové nárok. Nejen stát, ale i církev dává vždy přednost invazistům před vlastními občany.

Ostatně, ani nemusíme chodit pro příklady do zahraničí. Pro 170 Afghánců, které si přivezla naše vláda, už prý chystá Praha státní byty. A to v situaci, kdy panuje nebývalá bytová nouze a mladí nemají ani nejmenší šanci podobné byty bez patřičných konexí získat….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Některé evropské země stěhují Afghánce do luxusních hotelů, zatímco o vlastní potřebné občany se nestarají

 1. Nepochybujem,že nielen „česká“, ale aj „slovenská“ globalisticko-fašisticko-neomarxistická vláda chystá masový dovoz afganských „utečencov“ . Že si budú môcť /na rozdiel napr. od bratislavských bezdomovcov/ žiť v relatívnom luxuse táborov,kým nezdvihnú kotvy do Nemecka, je tiež nepochybné.

 2. U nás, zatím, mají nárok na kvalitní bejvák jenom nepřizpůsobiví.
  Žádné čunkodomky, slibují Piráti, kvalitní byty, ty se lépe vybydlují.
  Na přizpůsobivou rodinu , kde rodiče makají za pár šupů, se každý vybodne.
  Skoro bych řekla, že ti nepřizpůsobiví jsou vlastně náramně přizpůsobiví, až moc.
  Přizpůsobivému nikdo nic grátis nedá, celkem logicky, nehrozí, že by šel krást a loupit.
  Výpalné jenom pro nebezpečné živly, říká se tomu učeně sociální smír.

 3. Také jsme si zvolili nic moc vládu, dovážející is lámské bojovníky a Český pracující občan či ten v nouzi až na druhém, či třetím místě, a ještě k tomu ohrožen is lamskou kriminalitou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.