80tisíc vetřelců je ubytováno v hotelích, zatímco přes 2 miliony italských rodin žije v absolutní bídě

80tisíc vetřelců je ubytováno v hotelích, zatímco přes 2 miliony italských rodin žije v absolutní bídě

Je úplně jedno, zda se jedná o Itálii nebo jakoukoli jinou evropskou zemi. Všude má muslimský invazista, který přijel Evropu v lepším případě vyžírat, v tom horším islamizovat, před Evropanem přednost. O velmi rychle narůstajícím počtu bezdomovců v Německu jsem psala nedávno, dnes se podíváme na ještě mnohem horší situaci v Itálii, která je – jak možná víte – jednou z nejzadluženějších zemí Evropy. Kvůli restrikcím zničený turistický ruch pak Itálii poškodí do budoucna ještě mnohem víc….

I přesto však Itálie dnes a denně povoluje lodím neziskovek, které už dávno například Malta odmítá, aby přistávaly u břehů Sicílie nebo Lampedusy. Přitom v současné době se jedná řádově o stovky až kolem tisíce vetřelců denně, tedy i jejich počty v ubytovacích zařízeních velmi rychle porostou…

Absolutní chudoba v Itálii opět roste a od roku 2005 je na rekordním maximu. Předběžné odhady Istatu pro rok 2020 ukazují, že hodnoty výskytu absolutní chudoby se zvyšují jak z hlediska rodiny (z 6,4 % v roce 2019 na 7,7 %), s více než 2 miliony chudých rodin, tak z hlediska jednotlivců (ze 7,7 % na 9,4 %), což činí 5,6 milionu osob.

V roce pandemie byla zlepšení, která byla zaznamenaná v roce 2019, tedy v období ekonomického růstu, anulována. Po 4 po sobě jdoucích letech růstu se nyní počet a podíl rodin (a jednotlivců), žijících v absolutní chudobě, výrazně zvýšil.

Nicméně, téměř 80 tisíc vetřelců se válí v hotelech nebo na luxusních lodích a to plně v režii italských daňových poplatníků. Na hosty z Afriky se totiž vždy dostatek prostředků najde. Konkrétně tito přínosní doktoři a inženýři z Afriky stojí denně 2 miliony eur.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “80tisíc vetřelců je ubytováno v hotelích, zatímco přes 2 miliony italských rodin žije v absolutní bídě

  1. Skutečně děsivé tempo imigrace. Itálie je sice bohatá země, ale kde je hranice kdy se vyčerpá i ten sociální systém ? Jak říkala Margaret Tatcher , socialistům se daří dotud, pokud lze brát z cizího (od daňových poplatníků). Pak buď voliči změní vládu, nebo dochází k nepokojům, chaosu, i revolucím.

  2. Zatu dobu cotu oxidujou , vyžá´írají nás a obtěžiújí za ty dákvky které dostávají mohli mět doma postavenou haciendu a , začít si tam stavet doma, budovy a limfrastrukturu a továrny,aby mělikde makat, NEbo mají tulení nemoc? Tak se to budou muset nauči bobánkové,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout