Mačetové potyčky se staly běžným koloritem britských ulic, při této přišel muž o prst (video)

Mačetové potyčky se staly běžným koloritem britských ulic, při této přišel muž o prst (video)

Nejde rozhodně o první případ, kdy došlo v ulicích britských měst k bitce, při níž byla použita mačeta. Zajímavé je, že zatímco původní obyvatelstvo u sebe nesmí mít nejen nůž, ale ani pepřový sprej či jakýkoli jiný obranný prostředek, obohacovači se potulují v ulicích s mačetami a podle všeho se to zřejmě příliš neřeší…

Děsivá rvačka, do které se zapojilo několik mužů vyzbrojených mačetami, se podle zpráv odehrála za bílého dne na ulici v anglickém Manchesteru. K incidentu došlo v pondělí kolem 19.hodiny.

Záběry z bezpečnostní kamery ukazují podezřelého muže, jak vyskočil z taxíku a cíleně zaútočil na dalšího muže:

Oběť utrpěla mnohočetné rány do hlavy a ruky a přišla o prst. Zraněného muže je pak vidět, jak se snaží dostat do auta a mává vlastní mačetou.

Zdá se, že vytáhl útočníka z auta, zatímco po sobě oba muži divoce máchali zbraněmi.

„Viděl jsem dva chlapy, jak běží k taxíku, pak se ten s mačetou otočil a chlapovi usekl prst. Říkal nám, abychom našli jeho prst. Pořád jsem v šoku. Je to hrozné,“ řekl svědek manchesterským večerním zprávám.

Jeden místní pracovník řekl, že krvavá událost byla zcela normální. „Myslím, že od té doby, co tu pracuji, už došlo ke čtyřem mačetovým potyčkám.“

Policie v Manchesteru uvedla, že zraněný muž byl převezen do nemocnice s „vážnými a potenciálně život ohrožujícími zraněními“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Mačetové potyčky se staly běžným koloritem britských ulic, při této přišel muž o prst (video)

  1. To je to, na co si mají Britové zvyknout, dle starosty Khana. A tak si již zvykli, bezpečnost v zemi asi nebude volební prioritou voličů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout