Každý třetí Afričan narozený ve Švédsku je podezřelý z trestné činnosti

Každý třetí Afričan narozený ve Švédsku je podezřelý z trestné činnosti

Nejvíce Afričanů se v zemi zřejmě narodilo během posledních 20 let, kdy se stalo Švédsko jakýmsi vzorem multikulturalismu. Doslova boom příchodu Somálců do země nastal před asi 10 lety, takže většina v zemi narozených Afričanů je pravděpodobně ve věku pod 20 let. Lze tedy předpokládat, že časem počty Afričanů, kteří se narodili ve Švédsku (a jsou tak již vlastně Švédové) jen poroste.

Ze statistik vyšetřování zločinů přistěhovalců vyplývá, že každý třetí Afričan narozený ve Švédsku byl během měřicího období 2015–2018 podezřelý ze zločinů. To nyní způsobuje rozruch.

V současné době vysoce sledovaná zpráva, zveřejněná minulý týden, ukázala, že přistěhovalci druhé generace páchají ještě více kriminality než ti z generace první.

V letech 2015 až 2018 bylo ze spáchání trestných činů podezřelých 12,2 procenta mužů narozených ve Švédsku se dvěma rodiči narozenými v zahraničí, zatímco u mužů narozených ve Švédsku se dvěma domácími rodiči to bylo 4,8 procenta.

Pokud se však ponoříte do čísel, můžete vidět, že mezi různými skupinami přistěhovalců existují velmi velké rozdíly.

Mezi druhou generací mužských přistěhovalců ze severní Afriky i zbytku Afriky bylo v tomto období 30-31 procent mužů podezřelých ze zločinů. U imigrantů druhé generace ze „západní Asie“ (tj. zejména ze Středního východu – Afghánci, Syřané, Iráčané) to bylo 24,3 %.

Odpovídající podíl byl výrazně nižší u přistěhovalců druhé generace z východní Asie  – Čína, Japonsko, Vietnam (4,8 procenta).

30 % těch, jejichž  matka narodila v Africe, je podezřelých ze zločinů. Odpovídající počet těch, jejichž  matka je ze severských zemí nebo západní Evropy je 4-5%.

Jak je vidět, tak Afrika hraje v kriminalitě prim všeobecně, dokonce nezáleží ani na tom, zda se jedná o Araby ze severu nebo černochy ze subsaharské Afriky (ve Švédsku je velmi početná somálská komunita).  To, co mají téměř všichni uvedení společné, je islám….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Každý třetí Afričan narozený ve Švédsku je podezřelý z trestné činnosti

  1. To odpovídá i Rakouským a Německým (ministerstva) i USA (FBI) statistikám, kdy zločinnost Afričanů a lidí z blízkého východu je cca 5 – 6 x vyšší, a ve znásilněních 10 x vyšší než u ostatních etnik. Mají to v krvi i z původního prostřední, kde zákony moc neplatí, anebo naopak ty is lámské platí zcela, a vybíjet kafíry mají přímo v popisu práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.