Egypťan připlul na Lampedusu a o pár týdnů později znásilňoval v Milaně

V poslední době nastala doslova invaze džihádistů z Tuniska, Alžírska a Egypta do Itálie. Přitom tyto země jsou běžně považovány za bezpečné, nikdo z těchto zemí by tak neměl být v Evropě tolerován. Praxe je ovšem taková, že v Evropě zůstává každý, kdo chce. Deportace nefungují a Severoafričané se v klidu pohybují po celém kontinentu, aniž by zde byla patrná snaha je vyhostit. Pokud nedostanou azyl, tak jednoduše zapadnou do kriminálních struktur, jako zřejmě i tento Egypťan, který v červenci připlul na Lampedusu a v srpnu už znásilňoval v Milaně. Ve městě, jehož některé čtvrti již plně ovládla africká drogová mafie.

31letý ilegál egyptské národnosti přistál v červenci na Lampeduse, odkud byl záhy přepraven do Milána, kde ho včera zastavil milánský mobilní tým na základě obvinění ze znásilnění. Egypťan byl obviněn  ze znásilnění 25leté Italky.  Ke znásilnění došlo 9. srpna, ale zpráva byla zveřejněna až včera.

Egypťan podle posledních rekonstrukcí přistál v červenci na Lampeduse. Vyšetřovatelé mobilního oddílu, řízeného Marcem Calìm, dorazili k muži po dlouhé analýze kamer v oblasti. Podařilo se jim identifikovat 31letého muže porovnáním jeho DNA nalezené v místě násilí.

Podle rekonstrukce egyptský žadatel o azyl viděl mladou ženu, která v 6:30 šla do nemocnice, kde pracuje. Když vystoupila na stanici metra Cascina Gobba, šla zkratkou do nemocnice. Jedná se o úsek cesty, který, i když je často využíván zaměstnanci nemocnice, je obklopen stromy a vede kolem staveniště. Egypťan popadl mladou ženu zezadu a odtáhl ji do výkopu, určeného pro uložení potrubí, kde ji znásilnil. Včera byl vyšetřován a zatčen.

Funguje to takhle: z Afriky se dostanou na Lampedusu a odtud, po týdnech v hotelech a plavbách na luxusních lodích, je distribuují po celém území Itálie.

Ta dívka byla znásilněna ministryní vnitra Lamorgeseovou a premiérem Draghim. Spolu s vojáky italské pobřežní stráže, kteří převezli Egypťana do Itálie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Egypťan připlul na Lampedusu a o pár týdnů později znásilňoval v Milaně

  1. Skutečně, bezpečnost občanů Itálie je až to poslední co vládu zajímá, jestli vůbec. Mají na rukou krev stejně jako Merkelová a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout