Deportovaný afghánský zločinec se vrátil zpět do Německa evakuačním letem

Deportovaný afghánský zločinec se vrátil zpět do Německa evakuačním letem

Myslíte, že by Talibánu jakkoli vadili ti Afghánci, kteří na území Evropy kradli, loupili, vraždili a znásilňovali? Samozřejmě by tyto z Evropy deportované Afghánce považoval Talibán spíš za hrdiny. Nicméně zdá se, že evropské země to vidí mnohdy jinak a zločinné, dříve deportované Afghánce si nyní přiváží letecky do země. Tak, jako v případě Německa.

Jak informoval deník Welt am Sonntag, deportovanému zločinci se podařilo znovu vstoupit do Německa evakuačním letadlem z Kábulu. Bylo předvídatelné, že v chaosu a davu na letišti v Kábulu se již odsouzení a deportpovaní zločinci a další pachatelé smísí s evakuovanými a využijí příležitosti k opětovnému vstupu do země.

Zdá se, že ve věku informačních technologií neexistují na místě žádné kontroly, provádějí se pouze namátkově a identifikace je kontrolována v Německu, což je nezodpovědné pro vnitřní bezpečnost.

Teď je první zločinec zpět. Jedná se o zločince, který byl jen s obtížemi deportován a nyní se mohl snadno vrátit do země, pravděpodobně bude chtít znovu požádat o azyl. Nebo chtěl předstírat, že je bývalý místní zaměstnanec, což nic nemění, protože téměř nikdo už není deportován do Afghánistánu. Nebude to ojedinělý případ, zřejmě se podobných zločinců vrátí nejen do Německa mnohem víc…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout