Irácký kněz, který uprchl před muslimy do Itálie, varuje Evropany: „Muslimové vás vyhladí“

Irácký kněz, který uprchl před muslimy do Itálie, varuje Evropany: „Muslimové vás vyhladí“

Kdo jiný, než ten, kdo mezi muslimy žil, zatímco sám patřil k menšině, ví nejlépe, co jsou muslimové zač? Zatímco Bergoglio a jeho přikyvovači jsou zde proto, aby pomohli Evropu islamizovat, najdou se přece jen i jedinci, kteří hlásají pravý opak toho, co dnes prosazuje nejen Bergoglio, ale i mnozí další globalisty zřejmě velmi dobře uplácení představitelé církve.

Otec Rebwar Basa, mladý irácký kněz z kláštera svatého Jiří v Mosulu, se snažil vysvětlit italským katolíkům shromážděným na setkání CL v Rimini, že muslimové jsou hrozbou, proti které je třeba bojovat. Jenže, bohužel, kněz jen hází hrách na stěnu: italská církev se pod rouškou Talibanu zabývá dovozem muslimů, nyní také jedněch z nejfanatičtějších – Afghánců.

Křesťané byli původním obyvatelstvem Sýrie a Iráku: dnes jsou pronásledovanou menšinou.

Na setkání v Rimini, kde jsou Madony zakryty, aby nerozrušily muslimy, se  vydal kněz, který žil v Mosulu, odkud musel utéct za okupace Islámského státu, aby vyprávěl svůj příběh. Je ovšem zpochybňován mnoha staršími katolíky (samozřejmě stoupenci Bergolgia).

„Tu a tam jsem četl, že křesťané budou vedlejšími oběťmi konfliktu. Ne, tak to není: jsou hlavním cílem. Existuje pronásledování, které je také genocidou, a musíme o tom hovořit, “ prohlásil kněz.

„Nevěříte mi? Nevěříte tomu? Můžete se přesvědčit: existují média, existují knihy, existují další svědci. Můžete si to zjistit. Ale zde se často bojíme mluvit, abychom se nedotkli citlivosti jiných náboženství, neřekli to, neřekli tamto. A díky tomuto postoji vidíte, jak se situace v Evropě zhoršuje, kde jste většinou křesťané a přesto žijete v pohotovosti. Představte si, co se děje s námi, kdo žijeme v Iráku, kde tvoříme už jen 0,5 % populace.“

A to dřív tvořili křesťané v těchto zemích 100%. Jako Italové před dvaceti lety. Dnes jsou na 90%, tedy za 20 let je v zemi již 10% muslimů. A mnohé další evropské země jsou na tom podobně, či dokonce ještě hůř…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout