Válka ve francouzských ulicích pokračuje, další policisté byli napadeni, jeden byl těžce popálen

Válka ve francouzských ulicích pokračuje, další policisté byli napadeni, jeden byl těžce popálen

Jak už dříve upozornili nejen armádní generálové, ale také někteří policisté, Francie je již dávno ve válce. V celé zemi je asi 150 lokalit, kde neplatí francouzské právo, ale právo šaría. Tyto lokality se stále více rozšiřují a Francouzi budou již brzy stát před dilematem: odevzdat tato území muslimům a nechat je, aby si zde žili tak, jako v zemích původu – nebo je vybojovat zpět. A to doslova vybojovat, protože bez násilí už to nepůjde…

Ostatně, už nyní zažívají násilné útoky po celé Francii zejména policisté, kteří jsou voláni k různým incidentům, kde na ně už čekají tlupy muslimských násilníků. Ti po příjezdu policie zaútočí, většinou pyrotechnikou nebo Molotovovými koktejly…

Policie byla napadena asi čtyřiceti osobami během zásahu v Bonneuil-sur-Marne (Val-de-Marne). V neděli večer byli policisté popáleni rachejtlemi a Molotovovými koktejly. Jeden policista byl se závažnými popáleninami převezen do nemocnice. Dva podezřelí byli zatčeni.

Během zásahu kolem 19.hodiny se na policejní posádku Créteilské brigády (BAC) zaměřilo asi čtyřicet osob v rue des Clavizis v Bonneuil-sur-Marne.

Útočníci stříleli pyrotechnikou na policejní vozidlo. Jeden údajně vstoupil do interiéru policejního auta, kde způsobil požár. Policista byl popálen především na zádech. „Má popáleniny druhého stupně,“ řekl policejní zdroj. Oběť byla převezena do nemocnice a je mimo ohrožení života. Lehčí popáleniny utrpěli i další dva policisté.

Na místo rychle dorazila řada policejních posil a dva podezřelí byli zatčeni. Zbytek útočníků utekl. Bezpečnostní složky provedly na místě pozorování a hledaly stopy, které by umožnily identifikovat pachatele těchto  útoků. Bylo zahájeno vyšetřování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Válka ve francouzských ulicích pokračuje, další policisté byli napadeni, jeden byl těžce popálen

  1. Mlslimské bratrstvo vyhlásilo fatvu na západní policisty a tak se džhádisté činí. Pokud ovšem policie nebude mít politické krytí, tady povolení k účinným opatřením, nic se nezmění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout