Německo: Afričan pohodil na ulici kříž z kostela

Německo: Afričan pohodil na ulici kříž z kostela

Poničených kostelů nebo křížů jsou po celé Evropě tisíce. Moc se o tom nehovoří a jen občas se o podobném případu objeví zpráva. Nicméně nikdy se nezdůrazní, že právě podobné akce jsou patrné v celém světě v zemích, které jsou aktuálně islamizovány. A pokud je už pachatel dopaden, samozřejmě se jedná o muslima. Nejde ani tak o zničený majetek, jako o samotnou symboliku podobných činů…

Kvůli takzvané “škodě na veřejném majetku” vyšetřuje dillenburgská policie v současné době 30letého muže z africké země.

Podle policie svědek v neděli ráno pozoroval, jak muž v Dillenburgu hodil dřevěný kříž na ulici u kostela v Mühlgasse. Hlídka dillenburgské policie zatkla 30letého Afričana o něco později. V současné době úředníci předpokládají, že vytrhl kříž z areálu kostela ze zemního kotviště záhonu.

Kromě toho policie zajistila kuchyňský nůž u předních dveří kostela. Zda pochází od zadrženého, není v současné době známo. Muž byl propuštěn ihned po jeho ztotožnění.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afričan pohodil na ulici kříž z kostela

  1. Dle loňských statistik, dochází např. ve Franci k poničení křesťanských symbolů k 2 případům denně. Bohužel, křesťané (alespoň jejich představitelé) se rozhodli svým otrokářům líbat nohy, nebránit se, stát se dhimini, či i mučedníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.