„Modroocí jsou podřadní“ – jak probíhá německý seminář proti rasismu

Změní se někdy Němci? Zdá se, že ne. Tak, jako se už několikrát pokoušeli zničit Evropu, i nyní jsou velmi aktivní v jejím ničení tím, že se podílí na zaplavování našeho kontinentu barbary z islámských zemí, jejichž styl života je zcela nekompatibilní s tím evropským. Propaganda, ne nepodobná té goebbelsovské, pak má dokonce přesvědčit i vojáky o tom, že je třeba tyto barbary nadšeně vítat.  V této snaze pak Bundeswehr zašel skutečně až k praktikám, které by se jistě velmi dobře uplatnily i před osmdesáti lety. Až na to, že tehdy by šla propaganda v opačném gardu.

Ovšem tento experiment, který začal v Bundeswehru, se nyní již dostává i do škol.

Bundeswehr vyslal braniborské vojáky na seminář proti rasismu, na kterém jsou modroocí lidé v rámci experimentu ponižováni. „Výcvik slouží politickému vzdělávání a učí vojáky základním prvkům vůdčí kultury Bundeswehru“, hájil účast mluvčí ministerstva obrany.

Vojáci jsou vedeni k tomu, aby se vědomě postavili za základní a lidská práva formulovaná v základním zákoně. Seminářem je „Modrooký“ workshop společnosti Diversity Works.

V dokumentu ZDF „Der Rassist in uns“ z roku 2014 můžete vidět, jak seminář probíhal v té době. Workshop je strukturován jako experiment a rozděluje účastníky do dvou skupin, aniž by jim poskytl další informace. Všichni modroocí jsou označeni zelenou páskou a pak jsou izolováni od ostatních účastníků.

Vedoucí semináře Jürgen Schlicher pak trvá na tom, že lidé s modrýma očima jsou obecně hloupější a neschopní. Neustále ponižuje nepřítomné kvůli barvě očí stále novými obviněními.

Po chvíli „indoktrinace“ se modroocí mohou připojit ke zbytku skupiny, ale jsou zároveň neustále ponižováni  Schlicherem. Musí například číst slogany z plakátu, na kterém je mimo jiné napsáno: „Nemůžeme dovolit modrookým lidem v Německu využívat naše sociální systémy.“

Poté, co účastník se zelenou páskou chtěl experiment zastavit, protože se cítil šikanován, Schlicher a další vedoucí semináře s ním mluvili a vysvětlili cíl experimentu: „Modroocí lidé by měli zažít, jak se migranti cítí v Německu.“

Poté je naléhavě vyzvali, aby se workshopu i nadále účastnili, protože lidé s jinou barvou pleti si nemohou sundat svoji „zelenou pásku“.

„Ve Šlesvicku-Holštýnsku a Hesensku je modrooký workshop také součástí policejního výcviku  mezikulturních kompetencí“, uvedla policejní mluvčí na žádost deníku Bild. Seminář se letos navíc údajně konal na konci června také na kolínském gymnáziu.

Studenti se pak cítili „ztraceni, utlačováni, agresivní, smutní a vystrašení“. Škola nicméně označila seminář za účinný v boji proti rasismu a diskriminaci.

Zatím se tedy tato propaganda dostala „jen“ do gymnázií, ovšem je více než pravděpodobné, že se postupně zavede stejná indoktrinace i do škol nižších stupňů. Snad netřeba dodávat, že právě na školách panuje již dlouhou dobu šikana původních Němců, především ze strany malých Turků a Arabů. Podobná masírka tak bude mít zcela opačný účinek, utuží již panující protibělošský rasismus a možná přispěje i k posílení všeobecné šikany ze strany „Novoněmců“.

A právě o to zřejmě také ve skutečnosti od samého začátku jde především…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “„Modroocí jsou podřadní“ – jak probíhá německý seminář proti rasismu

  1. Akce vyvolává reakci, čím více šikanovaných lidí, tím více naštvaných, kteří mají 2 možnosti, podvolit se, nebo se bránit. Bohužel, Němci jako stádoví tvorové se asi podvolí, a is lámské Německo může být silnou říší, o které snil i Áda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout