Z Amsterdamu utíkají homosexuálové, bývají stále častěji terčem útoku Maročanů

Z Amsterdamu utíkají homosexuálové, bývají stále častěji terčem útoku Maročanů

Amsterdam je městem, které je známo nejen svými “červenými uličkami” nebo krámky s měkkými drogami, ale celkově volnějším životem, k němuž patří i homosexuální komunita, ostatně, v Amsterdamu se konal první “pride” průvod už před čtvrtstoletím. Ovšem nyní se zdá, že je ráji pro homosexuály konec, čemuž se jistě ti, kdo mají alespoň základní informace o islámu, nediví. Naopak, velmi by mne udivovalo, kdyby zde podobné problémy nenastaly…

Mimo uvedených komunit zde totiž žije i ta muslimská, která se ovšem rozrůstá ze všech nejvíc, neboť – na rozdíl od té homosexuální – se velmi rychle množí. A to jak přirozenou cestou, tak nekončící invazí do země.

Jen krátce uvádím informaci, kterou přináší dokonce i holandská mainstreamová média. Amsterdam se snažil nějakou dobu tajit zjištění, že z města hromadně prchají homosexuálové. Tedy o tomto “problému” se vědělo, ovšem nikdo dlouho nechtěl pojmenovat jeho příčinu.

Jak ukazuje nedávná studie zadaná městem, šikanu, zastrašování a násilí provádějí především mladí lidé marockého původu. To znamená, že mezi domorodými Holanďany neexistuje žádné anti-homosexuální chování. Neznamená to však ani, že se všichni mladí lidé marockého původu chovají k homosexuálům špatně. Ale pokud už k útokům na homosexuály dochází, jde to vždy právě z marocké komunity.

Otázka zní: proč homosexuálové nadále opouštějí Amsterdam, když již před patnácti lety bylo známo, že zastrašování a násilí proti homosexuálům pochází hlavně od mladých lidí marockého původu?

Dál opustíme článek, který už jen uvažuje o tom, proč se 15 let nic nedělalo. K tomu jen podotýkám, že se nic nedělá ne 15, ale i 30 let. V Holandsku jsem před třiceti lety žila a už tehdy – a nebylo to v Amsterdamu, ale v menší obci – žila všude kolem spousta Maročanů. Už tehdy bylo jasné, že je jejich mentalita zcela odlišná od mentality holandské nebo prostě evropské. Už v té době byl problém s jejich kriminalitou.

To potvrzovali i policisté, sama jsme měla možnost s nimi hovořit a tehdy ještě zcela jednoznačně přiznávali, že pokud dojde ke spáchání jakékoli kriminality, ihned je napadne jediné: Maročané… Ovšem to bylo na maloměstě, kde před příchodem Arabů kriminalita prakticky neexistovala, lidé tam dokonce ani nezamykali dveře.

Nyní si nikdo pravdu nedovolí říct, není to politicky korektní. Počty Maročanů jsou tam nyní samozřejmě násobně větší, než tehdy. Kolega – negramotný Maročan –  měl 7 tehdy již dospělých nebo skoro dospělých dětí. A podobné to bylo i v dalších marockých rodinách. Ty děti už mají děti a jejich děti nejspíš také…

Tímto jsem odbočila od tématu, nicméně chtěla jsem naznačit, že už před 30 lety bylo jasné, že se Holandsko žene do problémů. Počty muslimů stoupaly a to nejen porodností, ale i vítací politikou většiny vlád. Nyní tak došlo k situaci, kdy je v zemi tolik muslimů, že si byli do parlamentu dokonce sami schopni zvolit islámskou stranu (má 8%) a začínají se i celkově mnohem víc projevovat.

 

Dochází tak k tomu, k čemu časem dojde ve všech evropských zemích – homosexuálové jsou pronásledováni a vytlačováni z těch míst, kde žijí i muslimové. Včera jsem četla totéž o německém Kolíně nad Rýnem, kde muslimové dokonce ovládli ulici, kde je několik gay a lesbických barů. Zákazníci těchto barů se do dříve pro ně přátelských míst bojí chodit, neboť jsou pravidelně napadáni.

Podotýkám, že ve většině zemí si za svoji situaci mohou homosexuálové sami. Volí strany, které jim slibují sňatky a podobné nesmysly, pořádají pochody a zároveň jim do jejich země zvou jejich vlastní vrahy. To je politika Zelených (u nás Pirátů). Homosexuály, kteří tyto strany volí, považuji za hlupáky. Sami si tak zajišťují podobnou budoucnost. Pokud nechápou jakou budoucnost, ve videu pod článkem se na ni mohou podívat.

Homosexuál, který volí vítače, by tak zasloužil onu pověstnou Darwinovu cenu. Většina aktivistických homosexuálů ovšem toto nechápe.  Tak, jako nyní nechápou homosexuálové v Amsterdamu, Kolíně nad Rýnem, Bruselu a spoustě dalších evropských měst, proč jsou na ně pořádány doslova hony.

A už to bude jen horší. Počty muslimů rostou a mnozí homosexuálové (čest inteligentnějším výjimkám) volí především ty, kdo jim do země přiváží dnes a denně smrt. Ano, slibují jim manželství pro všechny, adorují je a pořádají pro ně duhové festivaly. Ale na druhou stranu jim ve velkém přiváží jejich budoucí vrahy.

Chcete vědět, jak to bude možná v Amsterdamu nebo Kolíně nad Rýnem vypadat za nějakých 20-30 let?? Možná podobně, jako v Iráku:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Z Amsterdamu utíkají homosexuálové, bývají stále častěji terčem útoku Maročanů

  1. O 20-30 rokov? Prehnané tvrdenie. Dnes už nikto nemôže pochybovať o tom,že už v tomto desaťročí sa Holandsko z laboratória ultraliberalizmu a rôznych šialeností – tak ako celá “vyspelá” Európa plus Balkán, väčšina Afriky, niektoré provincie Kanady a pod. – zmení na kolóniu Saudskej Arábie s rovnakými tvrdými pravidlami a zákonmi. Teda: trest smrti za čokoľvek súvisiace s LGBTI, prostitúciu, “islamofóbiu”, drogy vrátane “mäkkých” /po prechodnom období ich tolerancie/, opustenie geta pre nemoslimov bez povolenia, sex bez lásky /s výnimkou znásilnenia nemoslimky moslimom/, ďalej legalizácia detských “sobášov”, vznik náboženskej polície s neobmedzenými právomocami , zákaz bravčoviny a alkoholu, tzv. džizja čiže výpalné nemoslimov platené moslimom, povinné burky alebo nikáby pre ženy atď.

  2. A bohužel nejsou hloupí jen homosexuálové, ale i heterosexuální voliči, kteří jako kafíři půjdou na řadu hned po těch homo. Pak z nich nebudou Homo sapiens, ale jen Homo is lamicus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.