Francie: Senegalec ubodal mladého prodavače v obchodním centru, druhého těžce zranil (video)

Francie: Senegalec ubodal mladého prodavače v obchodním centru, druhého těžce zranil (video)

Bude to další v dlouhé řadě psychicky nemocných? Dočkají se rodiče zavražděného mladíka satisfakce nebo se budou muset dívat na to, jak si vrah jejich dítěte chodí na svobodě tak, jak je to v poslední době nejen ve Francii obvyklé??

18letý chlapec byl vážně pobodán v obchodním centru v Claye-Souilly; i když mu byla na místě poskytnuta první pomoc, na následky zranění na místě zemřel. Druhá vážně zraněná osoba byla převezena do nemocnice.

Podle prvních informací získaných z policejního zdroje, došlo v obchodním centru ke sporu podezřelého se zaměstnanci obchodu Bouygues Télécom.

Podle prvních důkazů útok začal hádkou v obchodě. Kolem 13:30 podezřelý zpochybnil fakturu v obchodě s telefony v obchodním centru. Spor mezi prodávajícím a zákazníkem se začal vyostřovat. Zákazník měl u sebe nůž, s nímž prodejce pobodal. Osmnáctiletý Theo na místě zraněním podlehl. Další muž se pak pokusil zasáhnout, ale byl také pobodán.

Centre commercial à Claye-Souilly (77) : Théo, 18 ans, poignardé à mort par  un homme sénégalais, un autre vendeur blessé, le suspect interpellé (MàJ :  il a des papiers en règle contrairement
zavražděný 18letý Theo

Podezřelému, senegalskému státnímu příslušníkovi je 62 let a je ve Francii nelegálně. Policie ho zná pro drogové delikty.

Útok vidělo patnáct šokovaných svědků. Údajný útočník byl posléze přemožen a zatčen, jak můžete vidět i na videích níže. Jedním ze zasahujících mužů byl i policista mimo službu z Brigády rychlého nasazení (BRI), který ho zatkl.

Detaily ohledně toho, proč k hádce došlo, zatím nejsou známy a jsou předmětem vyšetřování. Pachatel se údajně vrátil s nožem do obchodu, kde se předtím pohádal, aby zaútočil na oběti…

Níže se můžete podívat na dopadení Senegalce:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Senegalec ubodal mladého prodavače v obchodním centru, druhého těžce zranil (video)

  1. Česká vec píše o útoku marockého teroristu , ktorý ušiel /ako inak/ z psychiatrickej liečebne, na francúzskeho policajta. Podobné správy sú však vo „vyspelej“ Európe doslova na dennom poriadku a už len málokoho znepokojujú…

    1. Je toho hodně, často to musím selektovat, vůbec sem nedávám případy, kdy se mezi sebou povraždí členové muslimských gangů apod., nedávám sem už ani každé znásilnění nebo pobodání… Je toho tolik, že by to vydalo tak na dalších 10 článků denně a lidi už to zřejmě nudí, je toho příliš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout