Hloupé a trapné prohlášení rakouského ministra vnitra: „Islamisté nejsou muslimové“

Hloupé a trapné prohlášení rakouského ministra vnitra: „Islamisté nejsou muslimové“

Už dlouho upozorňuji na fakt, že Evropané si za islamizaci svých zemí mohou sami. Volit stále dokola politiky, kteří se staví zcela nekriticky k islámu a dokonce pronášejí podobné výroky, je cestou do pekel. Politické strany, které nemají v programu zákaz islámské ideologie či její propagace a ohání se tím, že jsou proti nelegální migraci, jsou stranami falešnými a ničím se v podstatě neliší od těch, které jsou otevřeně promigrační. Jak totiž sami víte, tak v EU už nebude žádná „nelegální migrace“ existovat.

Stejně ubohým je tvrdit, že existuje něco jako islamismus. Islamismus neexistuje, je pouze islám. A ti, koho politicky korektní islamofilové nazývají „islamisty“ jsou muslimové, kteří doslova kopírují život Mohameda, tedy není pravda, že to nejsou muslimové, naopak, jsou to správní muslimové. Ovšem stejně tak jsou správnými muslimy i ti, kteří se přetvařují, nijak násilně neútočí a džihád provádí zcela nenásilnou cestou. Džihád může být totiž prováděn jak mečem, tak jinými, mnohem efektivnějšími způsoby, jako třeba infiltrací politiky, vysokou porodností a snahou dovést ke konverzi co nejvíce nemuslimů..

Islamismus tak neexistuje, stejně jako neexistuje žádný islamista, je jen islám a ti, kdo jej praktikují, jsou muslimové. A je úplně jedno, jakou cestou džihád provádí…

Rakouská vláda je  stejně proislámská jako jakákoli jiná probruselská vláda, včetně té naší. To se nyní projevilo právě výroky, které pronesl tamní ministr vnitra. Tak nějak si nelze nevybavit jiné výroky našeho ministra vnitra, které islám neskutečně adorují a vyvyšují. Že by byli v zemích EU proislámští politici na podobné posty jmenováni záměrně?

Často bojová rétorika rakouského ministra vnitra Karla Nehammera nemůže zakrýt nedostatek znalostí. Je trapné, když ministr odpovědný za azyl, ale také za boj proti terorismu, nemá ponětí o islamistech a muslimech.

Nehammer ve svém projevu v parlamentu řekl větu: Islamisté nejsou muslimové.

Islamisté jsou muslimové, kteří chtějí nastolit společenský a státní řád, který je legitimizován výhradně právem šaría. Že to nemůže být katolický nebo buddhistický řád, ale muslimský, bude každému jasné – s výjimkou Nehammera. A totéž, co požadují ti kteří jsou nazýváni „islamisty“, požadují i všichni další skutečně pravověrní muslimové.

V Evropě jsou samozřejmě i muslimové, kteří nechodí do mešity a ani jinak islám aktivně nepraktikují. Ti ovšem nejsou ostatními muslimy považováni za muslimy, ale za odpadlíky. Správný muslim jde cestou džihádu a je jedno, zda jsou pokrytecky nazýváni „islamisty“ nebo „umírněnými muslimy“.

V obou případech praktikují džihád s cílem islamizovat dané území, ovšem každý si k tomu volí jinou cestu. Muslim, který má dvě manželky a 12 dětí cestou nenásilnou, muslim, který útočí na káfiry v davu, cestou násilnou. Která z nich je v Evropě efektivnější snad netřeba připomínat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Hloupé a trapné prohlášení rakouského ministra vnitra: „Islamisté nejsou muslimové“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout