V Lyonu na Pride pochodu „proti diskriminaci“ byli běloši vyháněni dozadu

V Lyonu na Pride pochodu „proti diskriminaci“ byli běloši vyháněni dozadu

Zdá se, že se začíná kombinovat LGBTQ s BLM, tedy alespoň ve francouzském Lyonu, kde se včera konal Pride průvod, který měl podtitul „proti diskriminaci“. Ovšem právě tento průvod sice nediskriminoval homosexuály, transsexuály, pedofily ani sto různých pohlaví, nicméně to jen v případě, že patří k barevným. Tedy průvod zcela otevřeně diskriminoval bělochy…

12. června měl Pride pochod také svůj podíl kontroverze. Demonstrace se konala v několika velkých městech Francie, včetně Lyonu, kde komentáře vyvolaly kritiku na Twitteru: „Bílí musí jít vzadu!“ křičel mladý černoch do megafonu:

Na svém účtu na sociálních sítích se autor těchto poznámek dokonce chlubil tím, že „vyhodil bílé z průvodu, který neměl být rasově smíšený“. Údajně také tvrdil, že nazval bílé lidi „aspiriny“ – rasistickou nadávkou –, když jim přikazoval, aby se přesunuli dozadu.

Zatímco organizátoři pochodu vyzývali k boji proti diskriminaci, a zejména homofobii, tyto poznámky nepřekvapivě nezůstavaly bez povšimnutí na Twitteru: „Bez zábran rasismu“, „hanba“, „nepřijatelný“, „Pochod hrdosti: boj proti diskriminaci diskriminací“.

LGBTI centrum Tours také vyzvalo k rasovým kategoriím na pochodu v květnu tohoto roku, protože „někteří lidé se necítí pohodlně ve smíšených procesích“. Starosta Zelených EELV v Tours obhajoval „nebílou zónu, kde by pochodovali výhradně barevní“. Emmanuel Denis označil tuto volbu za „inkluzivní“ a „otevřenou“.

LGBTI centrum nakonec plánovanou demonstraci po vlnách kritiky zrušilo…

Přesně tak to vypadá, když je snaha smíchat dohromady různé prvky současné ideologie. Tedy jak LGBTQI, tak prosazovaný protibělošský rasismus. Ještě by do toho mohli zamíchat islám, pak by se možná jednalo dokonce o kombinaci navýsost výbušnou….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “V Lyonu na Pride pochodu „proti diskriminaci“ byli běloši vyháněni dozadu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.