Do Británie připlouvají ilegálové ve značkovém oblečení; s drahými mobily si natáčí cestu (video)

Do Británie připlouvají ilegálové ve značkovém oblečení; s drahými mobily si natáčí cestu (video)

Samozřejmě si místo slova „Británie“ můžete klidně dosadit „Itálie“ nebo „Španělsko“.  Mainstreamová média, EU či OSN se nás snaží přesvědčit, že do Evropy přicházejí výhradně potřební chudáci. Nicméně kdo sleduje jejich cestu a zná ceny, jaké si účtují pašeráci, nemůže těmto lživým manipulacím věřit.

Dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že se už nějakou dobu – tedy od roku 2015 a poslední rok ještě intenzivněji – plní Evropa invazními vojsky. Jedná se vesměs o dobře trénované džihádisty, jimž platí celou cestu jejich bojůvka (ISIS, Al Kajda, Talibán či některé z afrických islámských bojůvek). S podporou EU se tak Evropa plní džihádisty, jejichž legalizace je víceméně na stole díky Migračnímu paktu EU.

Mnoho z nich získává v západoevropských zemích občanství, pak mohou na své cestě džihádu coby občané EU žít KDEKOLI. Proto nikdy nevěřte politikům, kteří tvrdí, že jsou „proti migraci“, nemají-li v programu ani slovo o boji proti islámu. Právě vstřícnost islámu vytvoří pro „Novoevropany“ vhodné místo k životu i u nás. A invazista s německým občanstvím je stejně nebezpečný, jako ilegál…

Ve Velké Británii si nyní lépe všímali, kdo do země přijíždí a potvrdili, že o chudáky se rozhodně nejedná…

Tisíce ilegálů se nadále valí přes Lamanšský průliv z francouzských břehů, někteří přijíždějí do Anglie ve značkovém oblečení a podle zpráv zveřejňují „okouzlující“ videa TikTok o svých cestách.

Video údajně sdílené na TikToku ilegálem cestujícím z Calais do Doveru, ukazuje skupinu mužů na palubě lodi.

„Zrovna když sis myslel, že jsi to všechno viděl!“ Uživatel Twitteru Broken Britain napsal ve čtvrtek.

„Všichni jejich přátelé a rodina budou moci vidět, jak snadné je vstoupit do této kdysi skvělé země.“

V jiném příspěvku na sociálních sítích je nově příchozí „trosečník“ vidět, jak má na nohou boty Balenciaga, když se prochází na břehu v záchranné vestě.

Pár autentických Balenciag odpovídajících těm, které jsou na obrázku, se prodává v USA za přibližně 900 dolarů, v Británii za 575 liber.

Image

Do Velké Británie se letos přes Lamanšský průliv dostalo přes 3700 ilegálů, jen v květnu to bylo přes 1600.

Prominentní britský politik Nigel Farage varoval, že do konce roku by se do Anglie mohlo dostat 20 000 ilegálů, což by překonalo všechny předchozí rekordy.

„Osmdesát pět procent z těch, kteří přicházejí, jsou mladí muži ve věku od 18 do 30 let,“ řekl Farage tento týden v televizním rozhovoru. „Nemáme ponětí, odkud většina z nich pochází, protože ničí své doklady.“

„Pak musíme zajistit ubytování. Hotely jsou plné po celé zemi, a to není jen drahé, není to jen špatné. . . představuje také značné riziko pro národní bezpečnost.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Do Británie připlouvají ilegálové ve značkovém oblečení; s drahými mobily si natáčí cestu (video)

  1. Farage má pravdu. Otázka je, kolik se mu podaří přesvědčit voličů o tom, že imigranti s botami za cca 20 tis Kč nejsou žádní chudáčci, a naopak jsou nebezpeční. Dosud tyto invazisty Britanistán chrání, včetně jejich ideologie, která se nesmí kritizovat, za což je v UK vězení i smrt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.