Francie: Kritička muslimské invaze dostala horší trest, než muslim, který vraždil

Francie: Kritička muslimské invaze dostala horší trest, než muslim, který vraždil

V rámci přibližování se evropské justice k právu šaría jsou podobné rozsudky takřka na denním pořádku. Známe je z různých zemí EU, včetně ČR. Všude jsou muslimové protěžováni a kritici invaze nemají právo na svobodu slova, naopak, jsou za poukazování na tristní situaci západní Evropy stále častěji souzeni.

Už před časem jste si zde mohli přečíst o francouzskou vládou nedávno rozpuštěné organizaci Génération Identitaire, jejíž členové se už roky zasazovali o ochranu hranic před nebezpečnou invazí. Právě její mluvčí a další z členů byli nyní odsouzeni za to, že zveřejnili videa z akcí a za prohlášení, v němž kritizují otevřené hranice.

Francouzská policie je vysoce aktivní a nemilosrdně jedná proti jakémukoli odchýlení se od politické korektnosti.
Po skandálním rozpuštění Génération Identitaire (GI) francouzskými orgány je nyní obětí pomstychtivosti ideologicky vyprofilované justice Thaïs d’Escufon, mluvčí mládežnického hnutí (viz foto).

Tato studentka z Toulouse a další aktivista GI, Jérémie Piano, byli ve středu odsouzeni ke čtyřem měsícům vězení a pokutě 4000 eur za zveřejnění videí “protimigrační” akce, kterou provedli spolu se svými kolegy z GI  20. ledna v Pyrenejích na španělských hranicích. Ani jeden z obžalovaných se nedostavil k trestnímu soudu v Saint-Gaudens (Haute-Garonne), jeden byl zdržen profesními povinnostmi, druhý byl na předvolebním shromáždění na severu.

V tomto případě byla mladá Thaïs obviněna z “veřejných nepokojů”. Prokurátor Saint-Gaudens Christophe Amunzateguy ve své závěrečné řeči uvedl, že tato obvinění jsou oprávněná kvůli videu zveřejněnému aktivistkou na YouTube. Měl pocit, že její video “stigmatizovalo” migranty, protože text videa říká, že je “skandální, že Migranti můžou překročit hranice”, což naznačuje, že představují nebezpečí.

Jérémie Piano byl obviněn z “podněcování k rasové nenávisti”. Ve videu, které zveřejnil, zmínil “tisíce nelegálních přistěhovalců, kteří jsou již ve Francii, včetně pravděpodobně zlodějů, násilníků a potenciálních teroristů”.

Tedy shrneme-li to, tak oba byli odsouzeni jen za to, že řekli nepříjemnou pravdu, která se ovšem nesmí říkat nahlas. Připomínám, že ve Francii se obvykle dávají muslimským vrahům velmi mírné tresty, nedávno byl jeden dokonce osvobozen, když zavraždil starší ženu a za pokřiku Allahu akbar ji vyhodil z okna…

Pierre-Vincent Lambert, právník obou aktivistů, připomněl, že operace v Pyrenejích následovala po útoku, který stál Samuela Patyho život a po útoku na baziliku Nanebevzetí Panny Marie v Nice. Litoval kriminalizace protiimigračního diskurzu.

Navzdory všem zákonům zaměřeným na omezení svobody projevu a zákazu určitých projevů, které se nelíbí určitým politikům, francouzské právo nezakazuje kritiku přistěhovalectví. Směřuje Francie, a to jak rozpuštěním GI, tak odsouzením jejích dvou aktivistů, k zákazu jakékoli kritiky muslimské invaze? Očividně ano. A samozřejmě nejen Francie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Kritička muslimské invaze dostala horší trest, než muslim, který vraždil

  1. Neomarxisté, i soudcovská unie ve Francii přitvrzují pod stále větším tlakem is lamu, asi je jejich vzorem chalifát, když zavírají rouhače a osvobozují mlslimské vrahy. Většinu populace to zatím nezajímá, ale podvolení se blíží, pokud se voličům v hlavách nerozsvítí.

  2. Tak je to na vládě a jestli je špatná,tak je třeba vládu vyměnit a zákony předělat,pro Francii nejlepší volba LePenová i když naše televize a určité noviny by to nechtěli -jasně–

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.