Loď Geo Barents veze dalších 410 Afričanů do Itálie, ti jásají nadšením (video)

Loď Geo Barents veze dalších 410 Afričanů do Itálie, ti jásají nadšením (video)

Lékařům bez hranic posílají statisíce lidí příspěvky na provoz této vysoce zikové neziskovky, která je také štědře dotována například z EU. Kolik lidí, kteří jim přispívají, byť jen tuší, že jim platí za pomoc při výměně Evropanů za Afričany?

Poté, co Malta nereagovala na žádosti o přistání, jak se očekávalo, Itálie znovu souhlasila s přistáním a navigovala “Geo Barents” do přístavu Augusta na Sicílii, aby mohli vylodit 410 cestujících, kteří byli vyzvednuti u libyjského pobřeží.

Na palubě středomořského taxíku je mimo jiné 91 údajně nezletilých osob bez doprovodu, včetně 21 chlapců ve věku údajně od 13 do 15 let, také několik lidí s chronickými onemocněními, kteří potřebují zvláštní lékařskou péči, cizinců s motorickými obtížemi v důsledku zdravotního postižení nebo zranění a jedné těhotné ženy. Bylo také hlášeno, že asi čtyřicet Afričanů má popáleniny a kožní infekce.

410 lidí, kteří chtějí vstoupit do země, nyní dorazilo do cíle svých snů – konečně  bezpečně přistáli ve štědrých sociálních systémech a v systému pro ně vždy bezplatné zdravotní péče. Jak ukazuje následující video, na palubě trajektu Lékařů bez hranic vypukla bouře jásotu, když posádka doručila zprávu o blížícím se přistání na Sicílii. Doufejme, že mobilní telefony mají všichni nabité, aby mohli poslat veselé video domů jako pozdrav a vzkaz: “dokázali jsme to, připlujte za námi.”

podívejte se na nadšení osazenstva pašerácké lodi:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

One thought on “Loď Geo Barents veze dalších 410 Afričanů do Itálie, ti jásají nadšením (video)

  1. Už se těší na sociální dávky, spoustu spoře oblečených děvčat, snadnou kořist, někteří i na pižlání hlav, spousty drog a peněz, na domy, auta a blondýnky, a na poslušné vystrašené domorodé obyvatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.