Dvě třetiny Němců odmítají další multikulturní obohacování

Dvě třetiny Němců odmítají další multikulturní obohacování

Tato skutečnost sice plyne z průzkumu, nicméně každé další volby se zdá, že tomu je přesně naopak. Vezmeme-li do úvahy, že v té zbývající třetině jsou i „Novoněmci“, znamenalo by to, že s politikou otevřených dveří už mimo samotných přistěhovalců souhlasí pouze zaměstnanci různých parazitních neziskovek, migračních center, ubytoven, integračních center, výrobci halal potravin a další Němci, závislí na migračním byznysu.

Jak jste již možná zaznamenali – a před časem jste si zde i mohli přečíst – plány jsou jiné, přičemž všichni ti, kdo politiku otevřených hranic podporují tvrdí, že jde čistě o potřebu pracovní síly. To je však v situaci, kdy je většina těch, kdo přišli po roce 2015 na dávkách, absolutně lživé a manipulativní tvrzení. Pokud by šlo skutečně o pracovní síly, pak by bylo nejjednodušší nabídnout pracovní místa v zemích jako je Itálie, Řecko nebo Španělsko, kde je obrovská nezaměstnanost zejména u mladých. Jde navíc o státy EU, takže by zde odpadaly problémy se zajišťováním pracovních povolení, slučováním početných rodin na dávkách  apod…

Téměř dvě třetiny Němců odmítají přijetí dalších žadatelů o azyl. Toto zjištění je výsledkem reprezentativního průzkumu provedeného výzkumným ústavem Civey jménem Diakonie. Diakonie, kterou podporuje protestantská církev, zřejmě chtěla demokraticky legitimizovat svůj požadavek na přijetí více žadatelů o azyl u příležitosti „Světového dne uprchlíků“ dne 20. června. Jenže zřejmě i samotnou diakonii toto číslo zarazilo, protože demokraticky legitimní by tedy byl zcela zjevně zákaz přijímání: 62,5 procenta Němců nemá zájem o to, aby v Německu žádalo o azyl ještě více lidí. Pouze menšina – 14,4 procenta, chce „rozhodně“ otevřít brány dalším „uprchlíkům“.

Tento obraz nálady je pozoruhodný zejména na pozadí indoktrinace německé veřejnosti multikulturní propagandou ze strany politiků, masmédií, církví, odborů a dalších organizací. Ideologie a praxe otevřených hranic je zcela zjevně agendou menšiny, která ignoruje vůli lidí antidemokratickými metodami – pomluvou, pohrdáním, infiltrací tajnými službami, profesními zákazy a zejména standardizací masmédií. Mimochodem, stejní aktéři, kteří používají a obhajují tyto metody, ukazují prstem například na Lukašenkův antidemokratický režim v Bělorusku a křičí: „Zastavte zloděje!“

Ulrich Lilie, prezident diakonie, zřejmě pochopil, že jeho organizace si v průzkumu Civey dala propagandistický vlastní gól. Přes zjištění průzkumu Ulrich Lilie prohlásil:

„Přijímání dalších uprchlíků zůstává jedním z nejušlechtilejších úkolů jedné z nejbohatších zemí.“

K tomu jen dodávám, že průzkum je jen průzkum, důležitější jsou volby, jejichž výsledek se dost razantně neslučuje právě s uvedeným průzkumem. Pak by bylo na místě se ptát, co je v Německu zmanipulováno? Volby nebo průzkum??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Dvě třetiny Němců odmítají další multikulturní obohacování

  1. Je to tak, ve volbách se spíše projevuje touha Němců „být ušlechtilými“ , ovšem tou svou „ušlechtilostí“ Německo škodí sobě, sousedům, EU a celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.