Německo chce přijímat půl milionu lidí ročně, nyní hodlá přijmout čtvrtinu všech středomořských ilegálů

Německo chce přijímat půl milionu lidí ročně, nyní hodlá přijmout čtvrtinu všech středomořských ilegálů

Toto číslo udává předsedal strany FDP, nicméně Zelení neudávají žádný limit, takže v případě jejich drtivého vítězství ve volbách, které Německo čekají na podzim, by se zřejmě jednalo o číslo o dost vyšší. Pokud se toto prohlášení nyní dostane do médií a donese se i do Afriky, odkud aktuálně přichází do Evropy nejvíc ilegálů, invaze ještě velmi výrazně zesílí. O „multikulturní obohacení“ se nyní ovšem hlásí i poměrně hodně německých obcí, které dávají ubytovací kapacity přednostně právě těmto obohacovačům, samozřejmě na úkor původního obyvatelstva.

Zelení ve Spolkovém sněmu vyzvali Německo k většímu závazku při přijímání ilegálů z lodí. „Jako dočasné řešení by se Německo rozhodně mělo podílet na novém vydání maltského mechanismu a přijmout čtvrtinu těch, kteří byli zachráněni z nouze na moři,“ řekla deníku Die Welt Luise Amtsbergová, tisková mluvčí strany Zelených.

V roce 2019 se celkem 4 země –  Itálie, Malta, Německo a Francie –  dohodly v maltském hlavním městě Vallettě, že Německo by mělo vždy přijmout čtvrtinu všech „trosečníků“ z lodí. Dohoda však byla navržena jako dočasný nouzový mechanismus.

„Mnoho měst je připraveno přijmout více přistěhovalců, kteří se do Evropy dostanou přes Středozemní moře“, říká Amtsbergová. Má přitom pravděpodobně na mysli alianci „Bezpečných přístavů“ iniciativy „Seebrücke“. Podle ní se nyní více než 250 měst v Německu dohodlo na tom, že přijmou více přistěhovalců.

Amtsbergová také požadovala, aby spolková vláda vehementně prosazovala, aby bylo určeným námořním záchranným lodím umožněno odplout zpět na své mise. Itálie a další středomořské země totiž pravidelně brání pašeráckým lodím v opětovném vyplutí. Asi před třemi týdny například sicilské úřady zadržely Sea-Watch 4.  Předtím posádka přivezla do Itálie stovky Afičanů.

Počet invazistů přicházejících do Itálie přes Středozemní moře v prvních čtyřech měsících roku 2021 ve srovnání s předchozími roky prudce vzrostl. Do 10. května zaznamenalo ministerstvo vnitra v Římě téměř 13 000 příchozích. V předchozím roce jich bylo v tomto období asi 4 200, před dvěma lety jich bylo asi 1000. Vědci se domnívají, že invazní vlna  bude pokračovat i v letních měsících.  V poslední době byly zaznamenány masové příjezdy na italský ostrov Lampedusa.

Náměstek předsedy FDP ve Spolkovém sněmu Stephan Thomae také vyzývá k uvolnění středomořských států: „Za tímto účelem by spolková vláda měla spojit síly s deseti nebo jedenácti dalšími evropskými státy, které jsou připraveny poskytnout migrantům spořádané azylové řízení. Počet žadatelů o azyl není tak nesmírně vysoký, aby se situace nezvládla.“

FDP obecně podporuje trvalou masovou imigraci. Spolková republika potřebuje přibližně 500 000 lidí ročně, aby si zachovala současnou ekonomickou a sociální úroveň, řekl místopředseda parlamentní skupiny FDP Christian Dürr . „To je nezbytné, chceme-li  udržet příspěvky na sociální zabezpečení stabilní“.

Pobírači sociálních dávek mají udržet sociální systém? A jak? Nebyla by mnohem účinnější prorodinná politika, která by motivovala mladé zakládat rodiny? Jenže ta se dnes nenosí, přednost mají LGBTQI komunity a umožnění změny pohlaví už u dětí. Jen aby bylo původních Evropanů co nejméně. Proč tedy neřeknou tito politici na rovinu, že nejde o nic jiného, než o výměnu Evropanů za Afričany??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Německo chce přijímat půl milionu lidí ročně, nyní hodlá přijmout čtvrtinu všech středomořských ilegálů

  1. To je od politiků „milosrdná lež“ , jako když lékař říká na smrt nemocnému, že „to bude dobrý“ , a přitom lidem napumpují další toxin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout