Vetřelec z Konga znásilnil a zavraždil francouzského transsexuála

Vetřelec z Konga znásilnil a zavraždil francouzského transsexuála

K zastáncům multikulturního obohacení patří velmi často právě zástupci LGBTQ komunity, přitom například Afrika tuto komunitu neakceptuje tak, jako je tomu v Evropě. Vraždy členů této komunity jsou tak stále častější i v Evropě, kam nyní proudí muži z kultur, kde je podobná orientace nepřijatelná. V těchto zemích by si aktivističtí sluníčkáři žádný průvod uspořádat nedovolili…

Francouzský trans muž byl nalezen zavražděný 7. dubna při požáru ve svém bytě v Remeši, kde byl brutálně zavražděn konžským mužem, přičemž důvodem byla sexuální orientace oběti. Padesátiletá oběť, Paul Migeon, byla nalezena s podříznutým hrdlem spolu se 14 bodnými ranami.

Obviněný muž se k činu přiznal a upřesnil, že oběť pobodal nůžkami poté, co Paula znásilnil a zapálil jeho byt, aby vymazal důkazy. Také ukradl a použil kreditní kartu oběti, což pomohlo vyšetřovatelům vypátrat podezřelého.

Pachatel, konžský státní příslušník narozený v roce 1994, získal postavení uprchlíka ve Francii v roce 2017. Prokurátor řekl, že zločin byl motivován nenávistí k LGBT lidem.

Jak uvedl L’Indépendant, rodina oběti, žijící v Canet-en-Roussillon, prolomila mlčení kolem vraždy a podělila se o příběh zavražděného muže, aby přivedla na světlo všechny zapomenuté oběti.

„Byl zabit pro to, kým byl. Lidé si myslí, že jsou jen transvestité, možná se hledali – stejně jako by člověk soudil napadenou prostitutku. Ale než se stal transvestitou, můj strýc byl lidská bytost,“ řekla Laura Estevonová, neteř oběti.

„Kdyby spravedlnost odvedla svou práci, byl by za mřížemi,“ zdůraznili Migeonovi příbuzní s odkazem na skutečnost, že vrah se již před rokem 2017 pokusil zabít jinou transsexuální osobu.

Neteř oběti také reagovala na urážlivé komentáře na sociálních sítích.

„Pokud vás Francie tolik znechucuje, můžete jít domů … Kdyby to byl Francouz, kdo by takhle mluvil, způsobilo by to skandál… Nejsi o nic lepší než vrah mého strýce,“ napsala Laura Estevonová v reakci na některé komentáře kritické k tomu, že rodina se proti vraždě vyjádřila.

„Zabil anděla,“ řekla Brigitte Zagoyanová, sestra oběti, a líčila obtíže, kterým její bratr v dětství čelil. „Byl to velmi milý, příjemný člověk. Všichni to říkají. Nikdy neprojevil ani známku násilí,“ pokračovala Brigitte a vysvětlila, že Paul se jí svěřil s tím, že se vždy cítil jako žena, ale bál se, že bude odmítnut, a tak se jen doma oblékal do ženských šatů.

V blízkovýchodní a africké kultuře jsou LGBT osoby většinou vystaveny útokům a státním represím. Mnoho zemí na Blízkém východě i v Africe homosexualitu přímo zakazuje a hrozí vysokými tresty vězení. Vetřelci z těchto kultur veklmi často cíleně útočí na homosexuály, podobné případy se staly v NěmeckuŠvédsku či Belgii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Vetřelec z Konga znásilnil a zavraždil francouzského transsexuála

  1. Nie je otázka či, ale kedy budú podobné útoky vo väčšine Európy na dennom poriadku.A tresty za ne sa postupne budú znižovať až k nule. Samozrejme k týmto útokom treba pripočítať popravy, mučenie, kastrovanie, tábory, väzenie, pokuty za čokoľvek spojené s LGBTI, napríklad vlastníctvo gay porno DVD či pokusy o pochody „hrdosti“. Uzákonenie týchto trestov v celej Eurábii tipujem najneskôr na rok 2030.

    1. Ono je vlastně zajímavé sledovat, ke které z těchto dvou systémem protěžovaných skupin se postupně přeskupí podpora. Jednou musí dojít ke střetu. Ale mnohé napoví právě nedávné osvobození džihádistů, kteří plánovali útočit na Amsterdam pride. Proto máte zřejmě pravdu, islám nad těmi LGBT zvítězí. A systém se automaticky přikloní na stranu vítězů….

  2. Neomarxistům samozřejmě tento konflikt vyhovuje, je to jedna z dalších skupin poštvaná proti sobě, proto obě skupiny (LGBT – is lam) podporují. To, co neomarxistům nedochází je, že se nakonec oni střetnou s is lamem, a kdo prohraje, bude tím užitečným idiotem pro vítěze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout