Šílenství nezná mezí, už i dávkovače mýdla jsou prý rasistické

Šílenství nezná mezí, už i dávkovače mýdla jsou prý rasistické

Dnešní progresivisté a propagátoři protibělošského rasismu vidí rasismus skutečně všude. A nejšílenější je, že podobný názor neprezentuje jen několik málo jedinců, kteří by spíš patřili do svěrací kazajky, ale ohání se jím dokonce drtivá většina osazenstva jisté americké univerzity.

Vysokoškolský student píšící pro thecollegefix.com, nedávno poznamenal, že se zúčastnil online debaty, během níž byly automatické dávkovače mýdla uváděny jako důkaz systémového rasismu. Jeden student tvrdil, že nehorázné čistící nástroje jsou rasistické, protože nutí “černá a hnědá těla”, aby ukázala dlaně, pokud chtějí dostat mýdlo. Vidíš ten rasismus? Student to udělal a uvědomil si, že dlaně černých a hnědých lidí jsou “jedinými světelnými oblastmi” jejich kůže.

Náhoda nebo ďábelský záměr? Jiná mladá černá studentka dospěla ke stejnému závěru jiným, téměř opačným způsobem. Tvrdila, že dávkovače “nevidí její ruce” kvůli tmavšímu pigmentu její kůže.

Je neuvěřitelné, že většina z více než 80 studentů U.C.L.A., kteří se diskuse prakticky zúčastnili, sdílela podobné názory na rasistickou povahu automatických dávkovačů mýdla. Autor dále poznamenal, že dávkovače jsou ve skutečnosti spouštěny infračerveným světelným senzorem, který reaguje na všechyn lidi stejně, bez ohledu na barvu.

Během dialogu byla pravděpodobně vznesena ještě šílenější tvrzení, která měla poukázat na rasismus bílých. Jednalo se o nesmysly od “bílých lidí, kteří krmí černými dětmi krokodýly” až po “Měl jsem rasistickou učitelku, která byla rasistická, protože se mě ptala, odkud pocházím.”

Člověk se musí smát, když slyší absurdní výroky, jako jsou výše uvedené, ale nakonec je to strašně smutné. Když je celá generace nabádána, aby všude viděla systémový rasismus a nadřazenost bílých, je tato generace odsouzena k hořkému, smutnému životu bez velkého úspěchu. Nakonec, černí budou mít v USA univerzitní diplomy jen za to, že jsou černí a nikoho najímá, že se třeba umí sotva podepsat. V praktickém životě budou tito studenti použitelní tak jedině v nějaké neziskovce typu BLM.

Už nejen v USA, ale i v západní Evropě je bílý heterosexuál uváděn jako zdroj největšího zla, rasismu a xenofobie. A šílené je, že tento druh rasismu podporují i mnozí z těch, proti nimž je prvoplánově namířen….

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “Šílenství nezná mezí, už i dávkovače mýdla jsou prý rasistické

  1. Suma sumárum z podobných případů je vidět, že základem oněch šíleností je jednak závist z řad mnohých poněkud méně úspěšných lidí, a jednak určitý stupeň degenerace z řad “přežraných” nudících se i často úspěšných lidí. Obě skupiny ovšem dobře slouží neomarxistům jež dle návodu Marcuse poštvávají různé třídy a skupiny lidí proti sobě, a nejen dle Marcuse, již ve starém Římě bylo známo ono pravidlo vládnoucí elity “rozděl a panuj”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.