Muslim pobodal v Drážďanech transvestitu

Muslim pobodal v Drážďanech transvestitu

Zvykněte si, že podobné zprávy budou stále častější s tím, jak bude v Evropě přibývat muslimů. Je pak jen otázkou času, než dojde i k útoku na některý z Pride průvodů, k nimž už ostatně v minulosti málem došlo. Hned po odpadlících od islámu a rouhačích jsou  právě homosexuálové a další různá podivná pohlaví, která v dnešní době genderoví „specialisté“ vymýšlí, těmi, proti komu se v chalífátech jde v první řadě.  A v zatím vznikajících chalífátech už si zřejmě na podobné akce i zvykají…

20letý Syřan byl v pátek ráno spoutaný  předveden před soudce: Údajně několikrát napadl muže (33) na balkoně, brutálně ho pobodal nožem a vážně ho zranil! Drážďanské státní zastupitelství a drážďanská policie vyšetřují 20letého muže pro podezření z pokusu o zabití a nebezpečného ublížení na zdraví.

Podle obžaloby spolu oba muži strávili středeční večer, když podezřelý náhle vytáhl nůž a pobodal Maďara Balazse B. „Podezřelý údajně oběť několikrát bodl do horní části těla a jen náhodou nedošlo ke smrtelnému zranění,“ uvedla policejní mluvčí.

Oběti, pokryté krví, se podařilo z posledních sil dojít z bytu na ulici a zazvonit na zvonek sousedova domu. 33letý muž byl vážně zraněn a hospitalizován. Musel podstoupit urgentní operaci a v současné době je stále na jednotce intenzivní péče.

Jeden ze svědků řekl: „Když jsem se podíval ven, uviděl jsem krvavé stopy na ulici. Sledoval jsem je a našel jsem muže v dámských šatech, jak leží celý od krve před vchodem.“

Ve čtvrtek ráno byl podezřelý Syřan zatčen a v pátek ráno vydal vyšetřující soudce drážďanského okresního soudu zatykač. Od té doby je držen ve vazbě. 20letý muž zatím nemá žádný záznam v trestním rejstříku a k obvinění neuvádí žádné informace.

„Pozadí a motivy trestného činu jsou předmětem dalšího vyšetřování státním zastupitelstvím a policií.“

Známý maďarské oběti uvedl: „Ti dva se údajně setkali prostřednictvím seznamovacího portálu. Balasz rád nosil dámské šaty, je transvestita.“

Syřan o zločinu mlčí.

K uvedenému případu jen dodávám, že je docela možné, že se transvestita vydával za ženu a až v momentě, kdy Syřan zjistil, o koho se skutečně jedná, začal bodat. Nyní se samozřejmě stydí vypovídat, neboť pro muslima jde o mnohem větší ponížení, než pro kohokoli jiného….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim pobodal v Drážďanech transvestitu

  1. Jo, pře léty jsme takové zprávy četli několikrát za rok, pak za měsíc, pak za týden, a nyní denně. Jde to s námi Evropany z kopce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout