Francie: Muslimští drogoví dealeři byli včera zatčeni za vraždu policisty

Francie: Muslimští drogoví dealeři byli včera zatčeni za vraždu policisty

Jde o další případ, který potvrzuje to, o čem v poslední době hovoří nejen představitelé francouzské armády a policie, ale také většina Francouzů, kteří ještě nepozbyli zdravý rozum a nejsou zcela pod vlivem proislámské a multikulturní propagandy. Francie je ve válce. Už když se psalo o tom, že byl policista zavražděn drogovými dealery, bylo celkem jasné, že půjde o členy některého z mnoha muslimských gangů. Vraždou policisty totiž plní i výzvu ISIS, aby zejména v době ramadánu zabíjeli bezvěrce, především pak policisty.

Ilyes Akoudad, 19 let, byl obviněn a uvězněn za vraždu policisty Erica Massona a pokus o vraždu druhého policisty. Druhý obviněný, 20letý Ayoub Abdi, byl obviněn z neposkytnutí pomoci osobě v nebezpečí a ukrývání zločince. Byl také uvězněn.

Francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin v pondělí oznámil zatčení celkem čtyř lidí v souvislosti s vraždou policisty minulou středu v Avignonu během protidrogové operace.

Tři lidé byli zatčeni v neděli večer asi dvacet kilometrů od Avignonu. Byli mezi nimi dva mladí muži ve věku 19 a 20 let, jednalo se o střelce a jeho komplice, jak potvrdil na tiskové konferenci Philippe Guémas, státní zástupce v Avignonu. Oba mladí muži byli u soudů známi pro násilné činy a obchod s drogami.

„Jsou to Francouzi, narodili se ve Francii,“ upřesnil ministr vnitra. Ovšem je samozřejmě jasné, že se jedná o Araby, neboť oba mají arabská jména. Krysa narozená ve stáji přece není kůň, pak Arab narozený ve Francii není Francouz.

Třetím mužem zatčeným během stejné operace je řidič vozidla. Čtvrtá osoba, zatčená v pondělí ráno, je sestrou údajného střelce. Čtyři podezřelí byli vzati do vazby na policejní stanici v Avignonu. Vyšetřování pokračuje, neboť je třeba zjistit, zda v incidentu nebyl zapleten i někdo další. Podle policie chtěli tři muži uprchnout do Španělska, byli však naštěstí včas zatčeni.

Střelec, který minulou středu v centru Avignonu smrtelně zranil 36letého brigadýra pistolí, okamžitě utekl z místa činu se svým komplicem. Generální komisař poznamenal, že na vyšetřování pracovalo nepřetržitě 50 až 60 úředníků.

Policisté z oddělení Vaucluse-Gard, kteří byli 5. května povoláni na známé místo obchodu s drogami v historickém centru Avignonu, zkontrolovali drogového dealera a jeho klienta.

„Zatímco žena- klientka –  byla právě zatčena dvěma policisty, přišli dva jedinci, přičemž jeden z nich, který nesl tašku přes rameno, se policistů zeptal, co tam dělají,“ vysvětlil státní zástupce.

„Éric Masson prozradil, že je policista, přičemž jeden z dvojice mladíků vytáhl pistoli a dvakrát vystřelil a trefil ho do hrudníku a břicha,“ pokračoval prokurátor. Policista na místě zemřel.

Právě zastírání skutečnosti je tím, co odvedlo Francii do pekel a povede tam i ostatní země, které budou dřív či později islamizovány. Podobné incidenty, které jsou stále častější, jen potvrzují fakt, že je země ve válce. Jenže zatím válčí jen jedna strana, ta druhá nejen neválčí, ale dokonce se ani nebrání….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslimští drogoví dealeři byli včera zatčeni za vraždu policisty

  1. Policista udělal chybu, věřil tomu, že když se představí jako policista, tak bude mít respekt. To je chyba, páč lidé neuznávající ústavu země nemají před jejími představiteli respekt žádný, a tak policista nebyl připraven na to, tasit včas zraň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout