Afričan se pokusil znásilnit 78letou Italku, poté ji okradl

Afričan se pokusil znásilnit 78letou Italku, poté ji okradl

Terčem napadení se nestávají jenom mladé dívky. Když není „po ruce“ ideální oběť, najde se jiná. A je celkem jedno, jestli jde o dítě, starší ženu, kozu, poníka nebo koně. Terčem znásilnění – či pokusu o něj – se tak může stát skutečně kdokoli, na koho si vetřelec troufne.

Mladý tuniský vetřelec se pokusil znásilnit 78letou ženu ve Florencii. Karabiniéři z Oltrarna zadrželi 18letého údajného „Francouze“ tuniského původu. Pachatel byl umístěn do vazby pro nebezpečí útěku. Panovala obava, že mladý muž uteče do Francie, kde už stihl získat občanství. Je obviněn z pokusu o znásilnění 78leté ženy a z jejího oloupení. Vazbu nařídil prokurátor u soudu pro mladistvé ve Florencii Antonio Sangermano. V době spáchání trestného činu byl Tunisan  nezletilý. Byly nalezeny závažné důkazy, na jejichž základě mohl být podezřelý zadržen za útok na  starší italskou ženu dne 13. dubna poblíž Piazzale Michelangelo.

Vyšetřovatelé vysvětlují, že předběžné opatření bylo nezbytné  v důsledku souhrnu důkazů, které se objevily během 48 hodin před vydáním zatykače, jakož i jednoznačných indicií, jako je kontrola podezřelého policií na hranicích s Francií. Policie měla obavy z toho, že by násilník mohl utéct do Francie.

Vyšetřovatelé zahájili vyšetřování bezprostředně po incidentu z 13. dubna. Toho dne se osmasedmdesátiletá žena procházela po náměstí Piazzale Michelangelo ve Florencii. Ale v jednu chvíli ji zezadu srazil chlap na skútru. Žena spadla na zem a Arab si ve snaze ji znásilnit sundal kalhoty. Ale její nečekaná reakce zabránila mladému muži pokračovat. Vzápětí jí Tunisan ukradl kabelku a hodinky. Pak ji silně udeřil a znovu ji srazil na zem, což způsobilo, že si zlomila žebro a poranila hrudník. Pachatel rychle utekl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Afričan se pokusil znásilnit 78letou Italku, poté ji okradl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout