Italský policista byl obviněn z údajného ponížení dvou ilegálů (video)

Italský policista byl obviněn z údajného ponížení dvou ilegálů (video)

Jak asi tento případ dopadne? Bude policista za pár facek dvěma Arabům potrestán vězením? Pokud by to bylo naopak a facku by dali Arabové policistovi, nic by se nestalo. Ilegálové, kteří přicestovali bez dokladů a tak, jako většina tvrdí, že jsou nezletilí, očividně policistu vyprovokovali, přičemž jeho reakce byla zcela pochopitelná. Uzná to však i soud? Nebo se nakonec policista soudu vyhne? Pochybuji…

Co se vlastně stalo? To můžete vidět na videu z loňského 3. června, kdy k incidentu, jehož vyšetřování bylo dnes ukončeno, došlo (video je pouze v italštině, níže se dočtete více). Na videu můžete vidět spor policisty se dvěma údajně nezletilými ilegály, kteří se pokusili utéct z karantény:

„Jste hosté a musíte respektovat zákon, teď si dejte facku.“ Dva ilegálové byli údajně poníženi a potrestáni po neúspěšném pokusu o útěk z přijímacího střediska, kde byli umístěni do karantény.

Agrigentská prokurátorka Cecilia Baravelliová uzavřela vyšetřování proti policistovi, který byl vyšetřován na základě obvinění ze „zneužití nápravných prostředků“.

Osmapadesátiletý inspektor Costantino Soglia údajně dva vetřelce ponížil, přičemž jeden z nich byl údajně nezletilý. Policista prý tak chtěl dát „lekci“ ostatním.

Dva ilegálové – podle videa – si byli nuceni dát vzájemně facku před všemi ostatními hosty budovy. Policista pak údajně dal jednomu z nich dvě facky a druhého vyzval, aby byl mužem. „Tak před námi neutečeš,“ řekl později mezi úšklebky ‚bolesti‘ jeden ze dvou ilegálů.

Obhajoba policisty, svěřená advokátce Daniele Posanteové, bude mít nyní dvacet dní na to, aby se pokusila vyhnout žádosti o postoupení soudu tím, že požádá o výslech svého asistenta, požádá o nové vyšetřovací úkony nebo předloží prohlášení obhajoby.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Italský policista byl obviněn z údajného ponížení dvou ilegálů (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout