Podívejte se na doupě libyjských pašeráků, kde čekají jejich klienti na cestu do Evropy (video)

Podívejte se na doupě libyjských pašeráků, kde čekají jejich klienti na cestu do Evropy (video)

Různá propagandistická média a neziskovky nám vypráví pohádky o tom, jak neskutečně afričtí vetřelci v Libyi trpí, jak jsou tam týráni a biti s tím, že není možné je tam vrátit, ale od libyjských břehů musí být dopraveni do Evropy tak, jako to dělají lodě pašeráckých neziskovek.

Lodě neziskovek jsou v kontaktu s libyjskými pašeráky, kteří své klienty drží na utajených místech, kde čekají, až na ně přijde řada. Cesta stojí 1300 eur na osobu, pak by samozřejmě pašerák, který by zacházel s klienty krutě, zákazníky ztratil a ti by šli jinam.

Po vyzvednutí z nafukovacích člunů nebo polorozpadlých kocábek ve Středozemním moři pak vetřelci dále vyprávějí o velmi krutých podmínkách v Libyi a líčí mrazivé příběhy o svém trýznivém utrpení, od zamykání přes bití až po mučení. Tyto pohádky vypráví pašerákům z neziskovek, kteří pak tyto zprávy „posílají dál“, aby měli skvělou výmluvu, když se jich někdo ptá, proč u libyjských břehů vylovené „trosečníky“ nevrátí do nejbližšího, tedy libyjského přístavu, ale vezou je až do Evropy.

Nyní je zde video, ve kterém pašerák inzeruje svou skrýš v Libyi. Ve videu jsou vidět pouze muži, vypadají spíše šťastně a smějí se, nezdá se, že by prožívali nějaké mučivé utrpení. Také na nich nejsou vidět žádné stopy mučení, alespoň ne v obličeji a na pažích. Každopádně, pašerák si udělal reklamu, o klienty jistě nouze nebude a neziskovky mají také do podzimu o práci vystaráno. A většina z těch ve videu jsou ideální „Novoevropané“ podle představ EU….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se na doupě libyjských pašeráků, kde čekají jejich klienti na cestu do Evropy (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout