New York: Muslim úmyslně nacouval do 4 ortodoxních Židů a zranil je (video)

New York: Muslim úmyslně nacouval do 4 ortodoxních Židů a zranil je (video)

Jen málokdy se stává, že by se podařilo nějaký útok muslima natočit. Tentokrát se to však podařilo, takže se na video můžete podívat:

Muslimský řidič minivanu byl zachycen na kameře, jak nacouvá do pěti chasidských Židů v Brooklynu a pak ujíždí, ale o den později byl dopaden, když skupina sousedských hlídek spatřila jeho vozidlo.

Bezpečnostní video ukazuje minivan zaparkovaný u Wythe Ave. a Rutledge Ave. ve Williamsburgu jak couvá, i když před ním nejsou zaparkovaná žádná auta, a útočí na oběti, které se sesunou k zemi jako domino. K incidentu došlo v sobotu kolem 22:15 hodin. Řidič zpočátku zůstal na místě, nejméně jeden svědek na něj pokynul, ale pak odjel, jak uvedla policie….

V neděli viděli členové dobrovolnické sousedské hlídky Shomrim minivan zaparkovaný na Franklin Ave. poblíž Park Ave. v Bedford-Stuyvesantu. Policie byla informována a šestadvacetiletý Šochobiddin Bakchritdinov, původem z Tádžikistánu (viz titulní obr.), byl krátce poté zatčen.

Bakchritdinov byl v pondělí obžalován z přečinu napadení a opuštění místa nehody a propuštěn na kauci. (Přestupek? Očividně to byl pokus o vraždu..)
Soudkyně Maria Aragona se rozhodla nezabavit Bakchritdinovův řidičský průkaz poté, co jeho právník Jack Brewer označil jeho jednání za „chybu v řízení“.

Takže podle všeho ani nebude muslim obviněn z úmyslného činu a přinejhorším dostane pokutu. Ovšem v případě útoku jakéhokoli muslima kdekoli na Západě mne po nejednom osvobozujícím verdiktu v případech vražd v různých zemích Evropy nemůže udivit vůbec nic. Třeba i v USA začnou uplatňovat v Evropě běžný verdikt u muslimů: „psychicky nemocný“…

Jednal džihádista dle pokynů jeho „nadřízených“ podobně, jako mnozí další v Evropě i USA?

ISIS už v roce 2014 vydal výzvu, kterou od té doby džihádisté po celém nemuslimském světě naplňují:

„Měli byste se pokusit zabít nevěřícího Američana nebo Evropana – zejména zlomyslného a špinavého Francouze – nebo Australana, nebo Kanaďana, nebo jiné nevěřící z nevěřících, kteří vedou válku proti Islámskému státu jakýmkoliv způsobem…. Pokud nemůžete najít zbraň nebo kulku, pak mu můžete rozdrtit hlavu kamenem nebo ho zmasakrovat nožem, přejet autem,  shodit z výšky, udusit nebo otrávit….

K tomu jen dodávám, že džihádisté z Tádžikistánu jsou obzvlášť aktivní, neboť jejich buňku, napojenou na ISIS a chystající koordinované útoky po celé Evropě, objevili nedávno  v Německu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout