Švédský politik a LGBTQ aktivista byl odsouzen za znásilnění 4 žadatelů o azyl

Švédský politik a LGBTQ aktivista byl odsouzen za znásilnění 4 žadatelů o azyl

V nedávném článku jsem už poněkolikáté uvažovala o tom, co může vést homosexuála k podpoře islamizace Evropy. U některých případů je ovšem odpověď celkem jednoduchá, občas se najde i nějaký ten jedinec, který příliv statisíců mladíků využije k ukojení svých zvrácených choutek. Před časem jsem zde psala o  vedoucím azylových zařízení v Itálii, který za sex pomáhal vyřídit legální pobyt v zemi. Nyní přináším další podobný případ z jiné evropské islamizované země, ze Švédska.

Politik a LGBT aktivista Pablo Leiva byl nyní odsouzen ke čtyřem letům vězení poté, co znásilnil čtyři přistěhovalce. Všechny oběti se údajně obrátily na LGBT profil s žádostí o pomoc s azylovým řízením.

Pablo Leiva byl nejen prominentním členem v rámci LGBT komunity ve Švédsku, ale také byl místním politikem sociálních demokratů v době, kdy došlo ke zneužívání. Leivův politický závazek měl být konkrétně o „boji“ proti Švédským demokratům (to je jediná švédská protimigrační parlamentní strana) a proti tomu, co obecně považuje za rasismus a homofobii, aby vytvořil „bezpečnější Švédsko“.

Ve skutečnosti však v období od 1. října 2018 do 17. října 2019 – tedy více než rok – podroboval nejméně čtyři žadatele o azyl nebo nelegální přistěhovalce sexuálnímu zneužívání a znásilňování. Zneužívání bylo nakonec oznámeno na jaře 2020. Podle okresního soudu běžně činí trest za podobný trestný čin čtyři roky a šest měsíců vězení, ale pachatel bude mít o šest měsíců snížený trest, protože také přišel o práci poté, co byl obviněn ze znásilnění.

Kromě případů znásilnění je Leiva také usvědčen ze dvou případů sexuálního napadení.  Leiva také údajně slíbil, že žadatelům o azyl pomůže rychleji získat povolení k pobytu. Ti se navíc obávali, že Leiva zmaří jejich šance na získání azylu, pokud mu nebudou po vůli. Je třeba dodat, že se zdaleka nejedná o první skandál, který se týká prominentních lidí v hnutí LGBT ve Švédsku. Například křesťanské noviny World Today v roce 2019 informovaly o tom, že několik prominentních představitelů Pride nebo souvisejících organizací bylo odsouzeno za znásilnění dětí nebo trestné činy související s dětskou pornografií.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout