Německá vláda financuje radikální muslimy i teroristickou Antifu

Německá vláda financuje radikální muslimy i teroristickou Antifu

Je jisté, že nejde pouze o německou vládu, ostatně různé podvratné neziskovky i organizace typu Antifa působí po celé EU, přičemž většina zemí je také štědře dotuje. Politické promigrační neziskovky dostávají velmi štědré dotace i u nás, přitom se jedná o podvratné organizace, jejichž činnost vede ke zhoršení bezpečnosti v Evropě a postupné islamizaci.

Federální vláda je odhodlána schválit svůj „zákon na podporu demokracie“ s křesťanskodemokratickou a sociálně demokratickou  koalicí krátce před koncem legislativního období. V centru pozornosti jsou další stovky milionů eur pro sdružení a aktivisty, kteří patří mezi extremisty.

Mezi stovkami organizací, které jsou již financovány z programu „Živá demokracie“ a mají být lépe a dlouhodobě financovány pomocí nového zákona, je mnoho projektů renomovaných organizací sociálního sektoru, včetně deradikalizačních programů.

Z financování však těží i problematické organizace. Například berlínské sdružení Eoto, které se považuje za „sdružení pro posílení postavení černochů“. Místní politik Strany zelených Jeff Kwasi Klein, který loni v květnu chválil fyzické násilí jako vhodnou formu protestu, je jedním z lidí, kteří v neziskovce pracují na plný úvazek.

Sdružení Eoto, ve kterém je Klein zaměstnán, je financováno z programu „Demokratie leben“ s více než 400 000 EUR ročně za účelem prevence rasismu; sociální pracovníci podporují černošskou mládež tzv. posílením postavení a školí je při řešení zkušeností s diskriminací.

V Berlíně působí také islámské sdružení Inssan, kterému bylo v posledních letech poskytnuto nejméně 280 000 eur z fondu „Demokratie leben“. Podle informací deníku WELT byl a je generální ředitel sdružení Mohammad Hadždžáj aktivní v několika sdruženích, která Úřad pro ochranu ústavy považuje za extremistická. Berlínský senát nedávno také jmenoval Hadždžáje do expertní komise pro „protimuslimský rasismus“ (pozn.: islám není rasa, je šílené, jak se nám tento nesmysl neustále někdo snaží vnutit).

Podle Sigrid Herrmann-Marschallové, expertky na islamismus, nelze význam sdružení Inssan „podceňovat“. Předsedkyně Lydia Nofalová působí „jako prostředník mezi většinovou společností a sítí aktivit Muslimského bratrstva“. Nofalová a Hadždžaj jsou oba členy pracovní skupiny sociálnědemokratické strany  muslimských sociálních demokratů a těší se podpoře černo-červeno-zeleného Senátu. Tedy islámští extremisté jsou přímo součástí německé parlamentní strany!!

Z rozpočtu „Demokratie leben“ těží také různí aktéři z antifašistické scény, v níž se nachází často násilní ultralevičáci – nejméně 47 z více než 100 skupin Antify po celé zemi je Úřadem pro ochranu ústavy klasifikováno jako „levicově extremistických“. Například nedávno publikovaná brožura, kterou vydala Antifa o pravicových extremistech v jižním Dolním Sasku, byla podle deníku „Taz“ financována 5 000 eury.

V berlínském projektu „Demokratie leben“ nazvaném Kiezstory, který letos dostal státní dotaci 173 000 eur za účelem „utváření rozmanitosti“, je zaměstnán Claudio C., který má kořeny v antifašistické scéně. V únoru byl na titulních stránkách novin poté, co bylo v pokoji jeho spolubydlícího nalezeno devět trubkových bomb.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německá vláda financuje radikální muslimy i teroristickou Antifu

  1. Heiko Maas /áno, ten, čo de facto legalizoval detské sobáše v Nemecku a čo vyzerá ako vystrihnutý z filmu o nacistoch/ nedá na saudskoarabských šejkov či Erdogana dopustiť , ale Assada chce vidieť na šibenici za nikdy nepoužité chemické zbrane proti „civilom“.

  2. „mlslimská sociální demokracie“ je vyložená takija, dělají si z lidí legraci, páč is lam nemá s demokracií nic společného, naopak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout