Francie: Další útok na policii – tentokrát to odnesla auta, o jedno byla opřena prasečí hlava

Francie: Další útok na policii – tentokrát to odnesla auta, o jedno byla opřena prasečí hlava

Pachatelé jsou sice neznámí, nicméně každodenně dochází k útokům na policii ze strany muslimských gangů a tentokrát by se dalo říct, že šlo dokonce o jeden z mírnějších útoků, neboť to odnesly jen „plechy“. Symbol prasečí hlavy také hovoří za mnohé, právě slovem „nevěřící prasata“ nebo „nevěřící psi“ velmi rádi častují muslimové nemuslimy.

K poničení aut došlo v  Rungisu, jižním předměstí Paříže, kde vandalové umístili prasečí hlavu na jedno z vozidel. Podle BFMTV se incidenty odehrály v pondělí v časných ranních hodinách v garáži patřící různým policejním oddělením, kde se opravují a udržují vozidla poblíž pařížského letiště Orly.

Vozidla byla nalezena počmáraná graffiti, včetně slova „prase“ vyrytého na jednom převráceném autě. Zdá se, že jedno z vozidel utrpělo vážné poškození střechy a čelního skla, zatímco policejní Peugeot byl otočený na bok. O toto auto byla opřena násada od koštěte s  prasečí hlavou.

Na obrázky z parkoviště policejních aut se můžete podívat níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Další útok na policii – tentokrát to odnesla auta, o jedno byla opřena prasečí hlava

  1. Je dobře vidět, jak se posouvá džhád ve Francii, od „měkkých“ cílů se posunuje k boji proti autoritám státu, to když se cítí msla již silnější, když už ji tak něco kolem 8 či 10 % v populaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout