Francie: Africký vetřelec se pokusil upálit zaživa štěně

Francie: Africký vetřelec se pokusil upálit zaživa štěně

Muslimové považují psy za nečisté, pak je zde velmi vážný předpoklad, že si i tento Afričan pořídil štěně jen proto, aby si na něm ukájel své perverzní představy mučení. Přešel by časem třeba od štěněte k dítěti? U podobných kreatur je možné cokoli. Podle všeho muselo být utrpení psíka ukrutné.

Dne 13.3. vyjela policie na základě hlášení  na místo, kde měl být majitel s týraným štěnětem uvnitř domu, ale celé hodiny nikdo nevycházel. Nebylo možné si vynutit otevření, státní zastupitelství totiž nemělo dostatek důkazů, že se uvnitř skutečně něco děje.

Druhý den našli kolemjdoucí v 5. obvodu tříměsíční štěně hozené do kontejneru na odpadky, který zprvu nešlo otevřít.  Štěně bylo v kritickém stavu. Mělo popáleniny 3. stupně na více než 80% těla a  propíchnuté oko.

O dva dny později byl muž zatčen, ale odmítl sdělit svou identitu. Muž pak předstíral, že je blázen, než se mu podařilo utéct během psychologického vyšetření. Policii ve 4. obvodu se konečně podařilo najít jeho stopu ve squatu ve městě, navzdory změně vzhledu, neboť si mezitím oholil hlavu.

Pachatel byl zatčen a vzat do vazby. Muž už měl docela pestrý trestní rejstřík; mimo jiné šlo o znásilnění, krádeže, podvody, falšování totožnosti …“ Soudce se řídil příkazem státního zástupce a muže zadržel až do jeho procesu.

Dnešního dne proběhl soud, na němž byl vynesen konečný ortel. Trest 16 měsíců ve vězení, včetně 10 měsíců a 6 měsíců s podmíněným odkladem na 2 roky – to byl verdikt, který vynesl marseilleský nápravný soud proti 40letému Samba Traorému, který byla souzen za vážné týrání zvířat. Soud k tomuto rozsudku přidal konečný zákaz držení zvířete a prohlásil konfiskaci psa. Na druhou stranu ho soud osvobodil z obvinění z toho, že se odmítl podrobit testu DNA, za což byl také stíhán.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Africký vetřelec se pokusil upálit zaživa štěně

  1. Je zvláštní, že je taková bestie na svobodě a nesedí již za znásilnění. Nejen toto je důvod protestu Francouzských generálů, ovšem Macrova vláda is lam chrání, a chránit bude, doku si Francouzi nezvolí jinou vládu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout