„Nemuslimové jsou naši otroci,“ říká kuvajtský imám (video)

„Nemuslimové jsou naši otroci,“ říká kuvajtský imám (video)

Nemuslim je podřadný muslimovi. A nemuslimská žena či dívka je považována za otrokyni, kterou si může kdykoli muslim „vzít“. Také to je důvod tak častých znásilnění v multikulturně obohacovaných zemích.

Othman Al-Khamis, kuvajtský imám, vysvětlil, že křesťanské nebo jiné neislámské ženy zajaté během džihádu mohou být zotročeny. Ve svém výkladu právě zotročení nemuslimek považuje za jednu ze součástí džihádu. A každý muslim ví, že v Evropě právě probíhá džihád. Muslimové to ví, ovšem nemuslimové to až na drobné výjimky netuší.

Copak si asi myslí o Bergogliovi, který aktivně džihád podporuje podobně, jako mnozí představitelé církve, kteří v prostorách svých farností přednostně ubytovávají muslimy či dokonce financují lodě, dovážející džihá? Ti všichni jsou samozřejmě nástrojem džihádu.

To, co káže imám ve videu níže se běžně káže i v evropských mešitách, nicméně tato kázání sledují i džihádisté, kteří žijí v Evropě.

Na kázání se můžete podívat na videu, které je s anglickými titulky (originál arabsky):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

3 thoughts on “„Nemuslimové jsou naši otroci,“ říká kuvajtský imám (video)

  1. Bohužel, pan imám má pravdu, jsme pro ně otroky, jest to napsáno v jejich textech. Záleží jen na tom, zda se necháme zotročit či se budeme bránit, a vyhodíme z politiky ty, jež nám brání se bránit. (jak vidno nyní ve Francii)

  2. V Evropě máme zatím a to chvála Bohu, jiné učení, než to, které vyznává imám. Demokracie by měla spočívat v tom, že každý se může svobodně rozhodnout, v co vlastně chce věřit, či nevěřit. My jsme Slované, křesťanství vyznáváme od doby Cyrila a Metoděje a proto předpokládám, že žádný imám by nám neměl kecat do toho, v co nebo čemu chceme věřit, či nevěřit. Oni mají své, my vyznáváme jiné hodnoty a NIKDO NA SVĚTĚ by si NEMĚL DOVOLIT někomu šťourat do učení, které člověk vyznává víc, jak tisíc let. Když NĚKDO ustrnul v 15. století, tak já mu to také neberu, ať si každý dělá, co chce, ale nevnucuje středověk státům, které žijí ve století 21.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout