Aktivista BLM byl obviněný ze zločinů z nenávisti proti Asiatům

Aktivista BLM byl obviněný ze zločinů z nenávisti proti Asiatům

Tak se nám postupně začíná jeden rasista za druhým pěkně vybarvovat. Zatímco všechny západní vlády, europarlament, sportovní kluby i papež podporují rasistickou organizaci BLM, jejíž vedení, případně čelní představitelé, se začínají ukazovat v pravém světle. Poté, co se ukázalo, že se jedna ze zakladatelek hnutí rozhodla přestěhovat do prominentní oblasti, v níž žije 99% bělochů – tedy dobrovolně se rozhodla jít žít mezi „rasisty“, proti nimž bojuje – na další členy této militantní bojůvky se začínají provalovat jiné průšvihy.

Tedy poté, co se ukázalo, že zakladatelům BLM šlo (jak jinak) předně o tučné výdělky, mnozí další členové jen využili možnosti dát navenek najevo  – a to zcela legálně a s podporou vládnoucího establishmentu – své rasistické postoje. Jenže jaksi zapomněli, že dnes je tím podporovaným  rasismem zatím výhradně rasismus protibělošský. Tedy pokud vyjadřuje jakýkoli černoch tento typ rasismu, pak je vše v pořádku. Jenže tentokrát si vzal velmi aktivní člen BLM na paškál Asiaty, tedy žluté.

Zanícený aktivista Black Lives Matter byl obviněn z podezření ze zločinů z nenávisti proti asijským ženám v Seattlu, jak o tom informuje The Post Millennial.

Christopher Allen Hamner, 51 let, je obviněn z útoku, obtěžování a vyhrožování asijským ženám a dětem při dvou různých příležitostech.

Jedna z obětí řekla, že Hamner zařval „Jdi do prdele, asijská děvko!“, když ji napadl a házel věci na její auto, kde seděly její malé děti.

Jedenapadesátiletý muž mezitím uvedl, že bojuje za ukončení zločinů z nenávisti poté, co se objevily zprávy o vlně brutálních útoků na Asiaty v USA.

Útoky byly v médiích svalovány na bílé rasisty, ale ve skutečnosti se ukázalo, že prakticky všichni pachatelé útoků na Asiaty jsou černoši.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout