V Itálii byla postavena nová vesnice pro covid pozitivní ilegály

V Itálii byla postavena nová vesnice pro covid pozitivní ilegály

Zatímco stále více Italů zůstává  kvůli dlouhotrvajícím restrikcím bez domova a na pomoc pro ně se peněz nedostává, na výstavbu speciální vesnice pro covid pozitivní muslimské vetřelce (viz titul. obr.) se peníze našly.

Jak jistě víte, tak ihned po připlutí jsou vetřelci umisťováni do karanténních luxusních lodí, nicméně ty už kapacitně nepostačují, proto se hledají stále další lokality, vhodné pro karanténu džihádistů.

Skutečná vesnice s veškerým komfortem byla zřízena uvnitř bývalého přijímacího centra pro žadatele o azyl Borgo Mezzanone, asi deset kilometrů od Foggie.

Byla zřízena na náklady daňových poplatníků apulijskou civilní ochranou a skládá se z 50 domů. O účelu vesnice informuje její provozovatel takto:

„Vesnice byla zřízena za účelem zvládnutí případů pozitivity jak mezi migranty pobývajícími v přijímacím zařízení, tak mezi tisíci lidmi, kteří bydlí ve slumu bývalé trati Borgo Mezzanone. Kromě toho si zde své místo najdou také jejich rodinní příslušníci a migranti z jiných táborů v provincii, kteří ji potřebují.“

Uprostřed vesnice jsou také bytové domy, ve kterých provozovatelé Asl di Foggia provádějí vyšetření a je zde také stanice záchranky.

Šílené. Místo repatriace squatterů (opět většinou z řad přistěhovalců) staví vesnici s 50 domy vedle slumu, vše pro jejich komfort. Takto tedy Itálie utrácí peníze svých daňových poplatníků v situaci, kdy je velmi silně předlužená a miliony Italů žijí pod hranicí bídy (ovšem nepochybuji, že nějaký ten milion upustila i EU).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout