Politik švédské protiislámské a protimigrační strany dostal dopis s 9mm nábojnicí

Politik švédské protiislámské a protimigrační strany dostal dopis s 9mm nábojnicí

Být politikem v podobných stranách, chce především v islamizovaných zemích docela velkou odvahu. Tito politici jsou nejen nálepkování mainstreamovými politiky a stranami, či médii, které obhajují jak islámskou invazi, tak politiku EU, ale v islamizovaných zemích jsou stále častěji i terčem tamní muslimské komunity. A ve Švédsku se po nedávných útocích, kdy Afghánec pobodal sedm lidí, dal očekávat nárůst preferencí právě protimigračních Švédských demokratů. Možná právě to někoho inspirovalo k výhružkám.

Švédský demokrat (SD), který působí jako  politik v Ljungby, našel výhružný dopis a kulku, když se ve středu vrátil domů. Policie incident vyšetřuje jako výhružku smrtí.

Přestože se tento politik SD v tuto chvíli nechce vyjadřovat, předseda strany SD v Ljungby Jan Lorentzon se podělil o to, co se o incidentu dozvěděl. „Když se po práci vrátil domů, byl na schodech dopis a v něm byla 9mm kulka,“ řekl Lorentzon.

Policie dorazila rychle a zabavila důkazy. Lorentzon říká, že obsah dopisu souvisel s jeho politickou aktivitou. „Bylo tam něco o tom, že SD jsou rasisti,“ vysvětlil.

Na otázku, zda jsou v dopise nějaké výhružky smrtí, Lorentzon řekl, že si není jistý. „Ale když je v dopise devítimilimetrová kulka, pravděpodobně si to tak můžete vyložit,“ poznamenal Lorentzon a dodal, že netuší, kdo za tím stojí. Je to také poprvé, co se něco takového stalo v Ljungby.

Ačkoli to mohla být první taková hrozba pro politiky v Ljungby, vůdce strany Jimmie Akesson se stal terčem řady hrozeb, včetně dopisu s vlajkou ISIS v roce 2018, který vyhrožoval, že Akessonovi a jeho synovi bude setnuta hlava.

„Setnou vám hlavu, pokud do konce tohoto týdne neodstoupíte z voleb,“ stálo v dopise, v němž byla uvedena podobná hrozba proti Akessonovu synovi, kterému byly v té době teprve čtyři roky. V té době některé průzkumy naznačovaly, že by mohla SD volby vyhrát (což se nakonec zřejmě i díky jistým manipulacím nestalo), čehož se samozřejmě mohamedánská komunita ve Švédsku velmi zalekla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Politik švédské protiislámské a protimigrační strany dostal dopis s 9mm nábojnicí

  1. Je to tak, vyvolat strach. Is lam je založen na politice strachu, jak ven (kafíři), tak dovnitř (šaria), ale ani neomarxisté s Antifou se nemají za co stydět, a všem dohromady to jde skvěle, z přispění voličů, bohužel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout