Švédská učitelka byla týrána muslimským gangem za to, že jednoho z nich udala, zločinci jí nyní vyhrožují

Švédská učitelka byla týrána muslimským gangem za to, že jednoho z nich udala, zločinci jí nyní vyhrožují

Kdo dlouhodobě sleduje konání evropské „spravedlnosti“, pak má jasno, že jisté protěžované skupiny obyvatel jsou často beztrestné. O to spíš pak v případech, jako je tento. Učitelka, která neváhala nahlásit trestný čin gangu, dostala varování, po němž se rozhodla vzít své svědectví zpět. Výhružkám jsou vystavováni svědci trestné činnosti velmi často, proto se také už většina lidí v případě, že vidí trestný čin, raději dívá jinam. Strach z pomsty ze strany pachatele či jeho rozvětveného příbuzenstva je příliš velký a také většinou oprávněný.

Případ jisté švédské učitelky je zářný příklad toho, jak zločinci úspěšně zastrašují svědky, aby mlčeli.  Na konci srpna 2020 obdržela policie v Göteborgu několik upozornění, že zločinecké přistěhovalecké gangy ukončily policejní monopol, převzaly si území a zřídily zátarasy v oblastech, které nyní kontrolují. Učitelka na škole v Angeredu si pak všimla dvou mladých mužů u školy, z nichž jeden býval jejím studentem. Bývalý student byl ozbrojen.

Učitelka zalarmovala vedení školy, které zase zalarmovalo policii.

Když byla učitelka později na cestě domů, úmyslně narazili do jejího auta. V autě, které do ní narazilo, byl bývalý student a dva další muži. Dva z nich vyběhli z auta a vytáhli učitelku z auta. Dali jí kolem krku pásek jako oprátku a donutili ji nasednout do auta, přičemž si k ní přisedli.

Zločinec jí říkal: „Chceš, abych tě teď uškrtil?“

„Myslela jsem, že je konec,“ říká žena. Poté byla odvezena na opuštěné místo nedaleko školy, kde týrání pokračovalo. Druhý den policie zatkla tři podezřelé útočníky. Dva z nich byli propuštěni, ale bývalý student, který byl během bití nejagresivnější, byl zatčen pro podezření z pokusu o zabití a těžkého ublížení  na zdraví.

Pachatel, který je iráckého původu, byl již v 17 letech zapleten do brutální loupeže, při níž spolu se sedmi dalšími mladíky arabského původu srazil na Kaggsgatanu v Göteborgu 30letého muže. S nožem v ruce pak odvlekli oběť domů do jeho bydliště, kde ho svázali, zavázali mu oči, vyhrožovali, že zabijí jeho kočku a uříznou mu prsty, pokud jim neřekne, kde mají vzít peníze.

Iráčan má údajně vedoucí postavení v kriminálním gangu. Nyní dostává zbitá učitelka četné výhrůžky jak proti sobě, tak proti své rodině s cílem ji zastrašit, aby mlčela. Nakonec se neodvážila pokračovat ve výpovědi a dalším svědectví. Kontaktovala proto policii a svoje udání stáhla.

„Když mi ti zločinci poslali fotku rodičů, viděla jsem matku v okně. Byla jsem z toho hysterická. Měla jsem strach, co by mohli udělat“, říká učitelka.

Policie nabízí učitelce osobní ochranu, aby ji přesvědčila, aby se nebála a svědectví, bez něhož se případ nepohne kupředu, znovu podala. To by však pro učitelku znamenalo nastěhovat se na tajné místo pod novou identitou a zcela se rozejít se svou rodinou. Proto nakonec učitelka odmítla a požádala o uzavření vyšetřování, k čemuž také o několik měsíců později došlo.

„Lituji, že jsem  o tom zločinu hovořila. Kdybych to neudělala, mohla jsem dnes žít normální život,“ říká učitelka…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédská učitelka byla týrána muslimským gangem za to, že jednoho z nich udala, zločinci jí nyní vyhrožují

  1. Už jen za loupež měl kriminálník na dlouho sedět. S jídlem roste chuť, a při mizerné práci policie bez politického a zákonného krytí, budou lidé trpět stále ve větší míře strachem, jež dává kriminálníků a mlslimům onu moc po které volají.

    1. Já předpokládám, že to vše je záměr. Justice v celé EU dlouhodobě zkouší, kam až může zajít. Na jedné straně soudí muslimy velmi mírně a mnohdy za trestnou činnost vůbec souzeni nejsou, na druhé straně se velmi přísně soudí tzv. „islamofobie“. Povšimněte si, jak u nás za „islamofobii“ nejprve padaly jen drobné pokuty, později už podmínky na 3 roky a skončilo to u nového precedentu – 6 let natvrdo. A lid MLČÍ…. Tedy souhlasí. To je záměr, není to ovšem jen u nás…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout