Francouzka byla hromadně znásilněna čtyřmi severoafrickými vetřelci

Francouzka byla hromadně znásilněna čtyřmi severoafrickými vetřelci

Je to jen pár dnů, co jsem psala o hromadném znásilnění na Kanárských ostrovech, kde byla znásilněna na ostrově Gran Canaria dlouhodobě žijící Irka čtyřmi severoafrickými vetřelci. Velmi podobný případ se před časem odehrál i ve Francii, kde znásilňovali krajané uvedených Arabů. Ostatně, právě na Kanárských ostrovech si stěžují na to, že tou největší kriminalitou všeho druhu jsou ostrovy sužovány obzvláště ze strany Severoafričanů, tedy Arabů. Ti jsou dokonce mnohem problémovější, než vetřelci z černé Afriky.

Adil Maache, Zeghloul Ouadah, Mohamed El-Hady a Mafhoud Nafi. Toto jsou jména násilníků, kteří byli u soudu usvědčeni z hromadného a brutálního znásilnění.

Obžaloba požadovala devět, jedenáct a třináct let vězení pro čtyři Araby, souzené za hromadné znásilnění mladé ženy v roce 2018 na parkovišti nočního klubu “Le Carpe Diem” ve francouzské Balmě. Tento proces se koná před trestním soudem v Alta Garonne v Toulouse.

Čtyři násilníci jsou od tohoto pondělí souzeni u trestního soudu v Alta Garonna. Bezprostředně po incidentu tito násilníci ve věku 19 až 25 let uprchli do Španělska a poté do Maroka.

“Ke znásilnění došlo na parkovišti, kde byl díky kamerám celý incident nahrán. Na záběrech je jasně vidět, že násilníky odmítala, z obrázků je jasné, že byla přesto zbita a tažena za vlasy, během aktu ji násilníci drželi za paže, aby se nemohla vzpírat,” pokračuje její právník.

Obžalovaní svou účast na útoku bagatelizovali, popírají, že by ji znásilnili, nebo tvrdí, že byl pohlavní styk dobrovolný. A to vše přesto, že záběry z kamer hovoří v jejich neprospěch. Soud bude pokračovat…

[Celkem: 6   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “Francouzka byla hromadně znásilněna čtyřmi severoafrickými vetřelci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.