Švédsko chce vítat víc, než kdykoli předtím, přitom statistiky ukazují, že nejvíc trestných činů páchají cizinci

Hned dvě zprávy ze švédských médií mne vedou k jedinému konstatování: Švédsko má vládu, která plánovitě zvyšuje kriminalitu ve vlastní zemi. Přitom Švédi tuto vládu ještě zcela dobrovolně volí, přičemž preference socanů i Zelených, tedy vládních stran, rostou.

Nejprve se podíváme na studii z let minulých, která jasně ukazuje, kdo stojí za stoupající kriminalitou ve Švédsku.

Nadace Dobrá společnost aktualizovala zprávy Švédské rady pro prevenci kriminality (Brå) z let 1996 a 2005 o trestné činnosti přistěhovalců. Nová zpráva se nazývá „Přistěhovalectví a kriminalita – 30letá perspektiva“.

Autor zprávy Patrik Engellau se domnívá, že z materiálu studie lze vyvodit několik zajímavých závěrů. Tři z nejdůležitějších jsou:

  • Poprvé je nyní více zločinů – v absolutních číslech – pácháno lidmi s cizím původem než lidmi švédského původu.
  • Nejvíce trestně stíhaných tvoří pachatelé, kteří se sice narodili ve Švédsku, ale oba jejich rodiče se narodili v zahraničí. Kriminalita této skupiny je vyšší než je tomu u lidí narozených v zahraničí a časem se zvyšuje.
  • Dříve nepříliš významnou skupinou jsou ilegálové, například členové zahraničních zlodějských gangů. V posledních desetiletích tato skupina výrazně zvýšila svůj podíl na celkovém počtu spáchaných trestných činů ze 3 % na 13 %.

Tolik tedy ke zprávě, která ovšem zpracovává období dlouho před invazí v roce 2015. Mnohem zajímavější poznatky by zřejmě ukázala studie, která by zahrnovala období zhruba mezi lety 2010 – 2020.

Švédská vláda připravuje zákon, který by neměl stávající politiku nadšeného vítání muslimských vetřelců nijak zpřísňovat, jak nám například před časem tvrdila naše lživá mainstreamová média, ale – na návrh Zelených – by měla být ještě víc vstřícná.

Navrhovaný zákon z pera Zelených by mimo jiné zavedl nový a velmi štědrý základ humanitární ochrany. Zákon, jak je nyní plánován, by učinil imigraci „mnohem velkorysejší“.

Zde bych jen podotkla, že velkorysejší snad už být nemůže, snad jen, že by Švédové po vzoru Němců vypravili nějaké vlastní pašerácké lodě do Středozemního moře. V tomto směru zatím mají přece jen mezery.

Předpokládám, že socani návrh Zelených velmi rádi podpoří, protože jak se zjistilo, tak dva ze tří muslimů ve Švédsku volí právě sociální demokracii. Ostatně, právě zelené partaje (do této frakce patří v EP i Piráti) a socani jsou zásadní hybnou silou podpory muslimské invaze do Evropy.

Pokud se podíváte i na hlasování těchto stran (je jedno, z jakých evropských zemí) v Bruselu, tak jsou to právě ony, kdo podporuje nezřízenou muslimskou invazi. Ostatně, také naši Piráti byli jedinou českou politickou stranou, která hlasovala pro neomezenou migrační dálnici.

Už jejich stávající preference ukazují, že si našinci zřejmě přejí stejný multikulturní ráj, jaký je nyní ve Švédsku. Ostatně, jsou to také mimo jiné i Piráti, STAN a TOP0,09 kdo se spolu se Šojdrovou z KDU-ČSL ze všech nejvíc bije za přijímání syrských vousatých sirotků z Afghánistánu a Pákistánu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout