Na španělsko-francouzských hranicích se potkali odpůrci invaze s jejími podporovateli (video)

Na španělsko-francouzských hranicích se potkali odpůrci invaze s jejími podporovateli (video)

Jak jsem upozornila už v tomto článku, tak asi před týdnem byla na příkaz vlády zakázána činnost francouzských identitářů, kteří hlídali hranice před invazisty. To vše se děje s podporou Macrona, který – i přes vnější pokrytecké proklamace – ve skutečnosti podporuje politiku otevřených hranic.

Nicméně nyní zbývá už jen rok od voleb, proto se snaží Macron zapůsobit na nerozhodné voliče, ale i na část voličů Marine le Pen, která je de facto jeho jedinou soupeřkou ve volbách (připomínám, že ve Francii je prezidentský systém).

Na podporu rozpuštěných identitářů a na protest proti invazi vyrazili ke španělským hranicím členové francouzského Národního sdružení (RN), což je strana Marine le Pen. U hranic už na ně čekali sluníčkáři – ultralevicoví aktivisté z Francie i ze Španělska. Na videu se můžete podívat na to, jak se policisté snaží udržet sluníčkáře dál od protestujících členů Národního sdružení.

Spolustraníci Marine le Pen protestovali proti invazi na španělských hranicích, odkud nyní proudí nejvíc vetřelců do Evropy. Hlavní trasou se tak staly Pyreneje. Jak jsem už v několika článcích upozornila, tak v současné době řeší španělská vláda přetíženost Kanárských ostrovů tím, že takřka denně převáží africké invazisty z ostrovů na evropskou pevninu. Podle různých svědectví se pak už nikdo nestará o to, kam se posléze vetřelci vydají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na španělsko-francouzských hranicích se potkali odpůrci invaze s jejími podporovateli (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *