V Dánsku vraždil Švéd jménem Ali

V Dánsku vraždil Švéd jménem Ali

Případ jako jeden z mnoha, dá se říct, že podobných kauz jsou po celé Evropě tisíce. Dojde k vraždě, znásilnění či jakémukoli jinému trestnému činu a k nějakému typicky arabskému a africkému jménu a obličeji se přidá i jeho příslušnost k dané zemi. Tedy ne k té, z níž pochází on sám nebo jeho předkové, ale k té, která mu věnovala své občanství.

V Německu nebo ve Švédsku s občanstvím ve vztahu k muslimským vetřelcům nijak nešetří. Dlouhodobě jsem přesvědčena, že toto velmi rychlé přidělování občanství často i již zavedeným kriminálníkům má jediný hlavní účel, kterým je statistické snížení počtu kriminálních cizinců.

Socanská švédská vláda nyní přiděluje 8 tisíc občanství měsíčně, což je skutečně šílený počet. Vetřelce, kteří získají občanství, již nelze deportovat. A především, ve statistikách jsou vedeni jako Švédové. Pak je velmi jednoduché manipulovat statistikami zločinnosti, neboť kdejaký Arab a Afričan už má dávno švédské občanství.

Velmi podobné manipulace začala používat Velká Británie ve vztahu ke znásilňovacím gangům, jejíž členové jsou výhradně muslimové, většinou pak Pákistánci (ti jsou etnicky příbuzní našim cikánům) a Arabové. Černoši jsou v těchto ganzích ve výrazné menšině. Jenže britská policie počítá Pákistánce a Araby jako bělochy (což vlastně jsou, liší se jen etnicitou), takže pak bylo velmi jednoduché a manipulativní prohlásit, že většina znásilňovačů jsou běloši. Etnicitu či vyznání těchto „bělochů“ však již zamlčují.

Ale vraťme se ke Švédům, respektive Dánům, neboť právě v Dánsku začali pátrat po zločinném Švédovi, který zavraždil jednoho dánského mladíka (21 let). Pokud si přečtete dánská média, dozvíte se mnohem více o případu. Dánská média zveřejnila policejní snímky muže a uvádí, že devatenáctiletý mladík se jmenuje Ali Kadem Jawas Al-Khuzaie. Ale ve skutečnosti je to „Švéd“….

Ali Kadem Jawas Al-Khuzaie je hledán dánskou policií poté, co v Køge zemřel na následky jeho útoku 21letý muž z Haslevu. Podle policie byla oběť vystavena značnému násilí a zemřela během páteční noci na svá zranění.

Podotýkám, že takových Švédů, Němců, Francouzů a jiných národností jsou v celé Evropě miliony. Miliony Mohamedů, Ahmedů, Omarů a dalších „Evropanů“, jejichž původ je však tisíce kilometrů od Evropy. Nicméně do statistik zločinnosti jsou již zapsáni jako Evropané.

Takže až se vám opět nějaký manipulativní mainstream pokusí nakukat, že kriminalita muslimských vetřelců klesá, zatímco kriminalita „Evropanů“ roste, pak víte, čím to je. Štědrým rozdáváním občanství a zcela samozřejmým přidělením občanství všem muslimům, kteří se již v Evropě narodili. Bez ohledu na to, že tito muslimové z ghett velmi často neuznávají evropské právo a původními Evropany coby podřadnými pohrdají…

Mimochodem, proč myslíte, že většina černošek, které se občas v davech vetřelců na lodích z Afriky objeví, je těhotných???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout