Muslimští vetřelci pokračují v zapalování azylových zařízení (video)

Muslimští vetřelci pokračují v zapalování azylových zařízení (video)

Už v několika článcích jsem upozornila na stále častější případy požárů azylových zařízení. Ta zapalují sami muslimští vetřelci, kteří tak konají buď proto, že chtějí být promptně převezeni (ideálně letecky) do země, do níž od samého začátku směřují nebo – jako v tomto případě – jim jde o to, aby si vymohli komfortnější ubytování.

Jak možná sami víte, tak invazisté jsou mnohdy ubytováváni v luxusních hotelích nebo na luxusních výletních lodích. Jenže obrovské počty muslimských vetřelců nelze ubytovat pouze v těchto často vysoce komfortních zařízeních. V současné době finančně zdecimované země se občas musí se záplavou vetřelců vypořádat tak, že je ubytují v jakýchkoli jen trošku vhodných prostorách. Třeba v kasárnách.

Ve Velké Británii už si nemohli zřejmě nadále dovolit hradit tisícům invazistů ubytování v luxusních hotelech, proto pro ně zrekonstruovali kasárna Napier v Kentu. jenže kasárna vetřelcům, zřejmě předtím nějakou tu dobu hýčkaným v luxusních hotelech, příliš nevoněla, proto se je rozhodli zapálit. Zřejmě předpokládali, že budou záhy přestěhováni do nějakého luxusního hotelu.

Ministryně vnitra Pritti Patelová přiznala, že požár kasáren, v nichž pobývali žadatelé o azyl, byl založen úmyslně.  Kentská policie potvrdila, že se jednalo o žhářství, ale zatím nikdo nebyl zatčen.

Bývalá vojenská lokalita je od září využívána k ubytování asi 400 žadatelů o azyl.

Residents at Napier

Podle ministerstva vnitra byla část žadatelů o azyl přesunuta z místa už dříve v týdnu po vypuknutí Covid tak, aby se ti zbývající mohli izolovat.

Někteří z těch, kteří zůstali, začali být velmi agresivní, dopouštěli se násilí vůči ostatním a s vervou se pustili i do ničení kasáren, což jim ovšem nepomohlo v tom, aby si jakkoli vymohli stěhování.

Vládní úřad potvrdil, že v kasárnách byla rozbita okna a jedna budova byla zapálena.

Police and firefighters
požár se nakonec podařilo dostat pod kontrolu

„Provádíme šetření a spolupracujeme s partnery, abychom zjistili okolnosti tohoto závažného incidentu a totožnost těch, kdo byli do žhářství zapojeni,“ prohlásil mluvčí policie.

Policie dodala, že nedošlo k žádnému zatčení a nebyla hlášena žádná vážná zranění.

Zástupce charity Care4Calais řekl, že požár začal po zneklidňujícím odpoledni, ve kterém obyvatelům oznámili, že nebudou z objektu přestěhováni.

Zakladatelka neziskovky Care4Calais Clare Moseleyová řekla: „Všichni byli opravdu rozrušení a malý počet lidí způsobil v jídelně trochu kraválu a převrhli stoly a pak začal požár.“ Řekla, že obdržela telefonáty od obyvatel, kteří byli opravdu vyděšení, že akce ostatních by ovlivnily jejich žádosti o azyl.

Když byl jeden z azylantů dotázán na pobyt v kasárnách, tak řekl: „Trpěl jsem zde více, než jsem kdy trpěl na zemi.“ Dodal, že „jediným snem pro mnohé, kteří tam byli, bylo dostat se z Napieru“. K tomu jen dodávám, že ho jistě nikdo ve Velké Británii nedrží, může se sbalit a vypadnout zpátky tam, odkud přišel.

V pátek ministryně Patelová uvedla, že podpoří policii v přijetí rázné akce proti těm, kteří ničí majetek. „V těchto kasárnách byli dříve ubytováni naši vojáci a armádní personál – je urážkou říci, že to není dost dobré pro tyto osoby,“ dodala.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

4 thoughts on “Muslimští vetřelci pokračují v zapalování azylových zařízení (video)

 1. Nezbývá než vyslat k nebíčku střelnou modlitbičku, aby tuto bohulibou praxi neokoukaly i české cikorky.
  To je jsem zvědavá, kdy prvního Indočecha napadne zapálit vybydleny příbytek.
  Některým zvlášť zdatným jedincům se určitě povede vybydlet celou řadu příbytků a v krátkém čase.
  ?

  1. Invazisté to začali dělat poté, co jim to poradila jistá neziskovka (to bylo ještě v táboře Moria v Řecku). Když to zafungovalo, začali to dělat i ostatní. Až s tím nápadem přijde některá z asi 150 cikánských neziskovek, co u nás působí, tak pak se možná totéž začne dít i ve zdejších ghettech… ??

 2. Vlastně bychom měli být šťastní jako blechy, za naše rozumné Indočechy.
  Nestavěj mešity , žerou vepřový, co by jinde za takovou minoritu dali.
  ?❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout