Převážně maročtí vetřelci byli ubytováni v  luxusním hotelu s bazénem (video)

Převážně maročtí vetřelci byli ubytováni v luxusním hotelu s bazénem (video)

A ještě chvíli se zdržíme na Kanárských ostrovech, o nichž jsem se zmínila již v předchozím článku. Tam se píše o hotelech, kde jsou násilní vetřelci ubytováni. Pro vaši představu vám tedy předvedu jeden z hotelů , kde bylo o tomto víkendu ubytováno sto muslimských invazistů, převážně Arabů z Maroka, další mají následovat.

tento hotel již neslouží turistům, ale africkým vetřelcům

První přesuny vetřelců, pobývajících v Mogánu, začaly v pátek, jak již potvrdil španělský ministr pro začleňování, José Luis Escrivá. V první fázi bude do tohoto hotelu přestěhováno 442 lidí, i když se očekává, že v budoucnu může jejich počet dosáhnout až 1320.

První přesuny proběhly do hotelového komplexu Parco Arguineguín, kam bylo přemístěno sto vetřelců po demontáži tábora Arguineguín Pier.

Ministr pro migraci potvrdil, že zbytek ubytovacích prostor bude na Kanárských ostrovech obsazen v nadcházejících týdnech. Celkem přibude až 7 000 nových míst. Vláda tak plní svůj závazek poskytnout ostrovům flexibilní přijímací síť. K tomu jen dodávám, že už před časem se španělská vláda zavázala, že zajistí dalších 7000 ubytovacích kapacit pro africké vetřelce, což je onen výše uvedený závazek.

Kanárský plán, který je koordinován ze státního sekretariátu pro migraci, se rovněž zabývá dynamikou místních veřejných zakázek. Je součástí priorit dohodnout se se subjekty, které budou poskytovat těchto 7000 ubytovacích kapacit. Společným cílem je upřednostnit nábor zaměstnanců a dodavatelů přímo z Kanárských ostrovů.

Takže rozumíte už tomu, proč musel být mimo jiné zlikvidován turistický ruch? Komu měly posloužit prázdné hotely, jejichž majitelé jsou už mnohdy ze zoufalství ochotni je poskytnout i pro invazisty?

Zaplatila by vám EU pobyt včetně stravy a kapesného v podobném hotelu? Ne, EU by vám, ale ani žádným jiným řadovým občanům EU nezaplatila ani pobyt v kempu u rybníka pod stanem. Nakonec, ona to ta EU ani neplatí ze svých peněz, neboť tento moloch finance pouze prožírá, nic negeneruje. Tedy invazistům platí jejich pohodlné ubytování, stravu a kapesné obyvatelé zemí EU….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout