OSN plánuje přemístit do Evropy v roce 2021 statisíce muslimských vetřelců

OSN plánuje přemístit do Evropy v roce 2021 statisíce muslimských vetřelců

To vyplývá z plánů UNHCR, což je Organizace pro pomoc uprchlíkům při OSN. Jak možná víte, tak v režii globalistické OSN právě probíhá tzv. „Digitální Davos“, který potrvá až do pátku.

Jak vyplývá z dokumentů UNHCR, pak pro letošní rok plánuje přesunout do Evropy pouze z Turecka 426 700 přistěhovalců, takřka výhradně muslimů, další plánované přesuny mají být z Libye – celkem 32 352 Afričanů a přímo ze zemí Středního východu má být přesídleno dokonce 243 629 muslimů. Nicméně to jsou ti, kteří jsou v plánu. Do tohoto čísla nejsou započteni vetřelci, kteří se do Evropy dopraví po vlastní ose. Co se týká plánovaného údaje přesunů ze zemí Středního východu, zde je šance, že část z nich bude přesunuta do USA.

UNHCR pak klade důraz na přerozdělování tzv. „uprchlíků“, přičemž tyto statisíce vetřelců mají mít status uprchlíka. Zde se již UNHCR odvolává na tzv. „Globální kompakt o uprchlících“ (pozor, neplést si s Globálním kompaktem o migraci!!!), který v roce 2018 mimo Maďarska podepsaly všechny země EU, tedy i naše současná vláda.

V dokumentu se dále uvádí, že „evropské země ve spolupráci s UNHCR zaměřují svoji činnost na posílení vnitrostátních azylových systémů ve spojení s EU“. Tedy to jsou velmi pravděpodobně ta nová integrační centra pro mimoevropské cizince, která se ovšem nestaví pouze u nás, ale i v jiných zemích.

Drtivá většina plánovaných přesunů by měla proběhnout – jak ostatně vidíte výše – z Turecka. Jedná se zejména o Syřany, Afghánce a Iráčany. Nicméně UNHCR podporuje také invazi z Afriky, ta by však měla probíhat víceméně v režii neziskovek za finančního přispění nejen OSN a EU, ale i národních států, které si podobné neziskovky napříč EU zcela dobrovolně vykrmují. I to je zřejmě důvod, proč není zapotřebí tak velký počet Afričanů do seznamu zahrnout. Připlují sami v hojném počtu i bez nějakých plánů OSN.

Jaký je rozdíl mezi UNHCR zmiňovanými přistěhovalci a vetřelci, kteří se přemístí mimo daný, předem plánovaný počet? Velmi zásadní. Zatímco ti, kteří přijedou po vlastní ose, mají minimálně v počátku status „migranta“, ti, které hodlá přesunout UNHCR (OSN) mají již nyní status uprchlíka.

Tedy musí je přijmout všechny země, které podepsaly „Globální kompakt o uprchlících“. Už je vám jasnější, proč byly na summitu OSN v prosinci 2018 schvalovány hned dva Globální kompakty? Už chápete i to, proč Maďarsko velmi zásadně odmítlo Globální kompakt o uprchlících schválit?

Už tehdy mi bylo jasné, že dva pakty se nesepsaly jen tak. Přece se nebudou celé týmy právníků, zaměstnanců neziskovek a politiků zabývat zcela bezvýznamnými dokumenty! Globální kompakt o migraci neschválila spousta zemí, mimo ČR z EU třeba ani Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Dánsko, Slovinsko a mnohé další.

Naopak, pakt o uprchlících již podepsali – vyjma Maďarska – všichni. Pak šlo o jasný záměr, který měl zmást občany v zemích, kde je invaze převážně odmítána tak, aby měli pocit, že bylo „něco“ odmítnuto…

Pozornost většiny Evropanů je odváděna úplně jinam, než k invazi, která má ovšem za úkol celý kontinent islamizovat a vyměnit Evropany za Afričany a Araby. Ostatně, to je přece jeden z hlavních cílů Agendy 2030, kterou také téměř všechny evropské vlády v roce 2015 schválily.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.